icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین خودروی جدید بورگوارد معرفی شد،BX6 بدنبال میباخ

خودروی جدید بورگوارد معرفی شد،BX6 بدنبال میباخ

comments 0 1397/2/26

امروز خودروسازان جهانی سعی می کنند به ارائه سگمنت های جدیدی خودرویی سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند، اما هدف از ارائه سگمنت های جدیدی پاسخگویی  به نیاز ها متشریان و همچنین نشان دادن قابلیت یک برند می باشد. مرسدس بنز با رونمایی از میباخ اولتیمت در نمایشگاه پکن برای اولین بار از یک شاسی بلندی رونمایی کرد که در قسمت انتهای خود دارای یک صندوق عقب به سبک خودروهای سدان بود .در حقیقت این اولین باری بود که خودرویی با ظاهری یک شاسی بلند اما با قابلیت یک سدان رونمایی می گردید.اما خیلی زود بورگوارد که  خود را برندی آلمانی می داند خودروی دقیقا شبیه به استایل میباخ اولتیمت را رونمایی کرد تا عملا شاهد تثبیت یک سگمنت جدید تایید شده در بازار باشیم.

بورگوارد BX6

بورگوارد BX6 که از نظر ظاهری بسیار شبیه بورگوارد BX7 طراحی شده است تمامی شاخصه های یک کراس اور دارد اما قسمت کشیده عقب خودرو دقیقا مانند یک سدان شکل داده شده است تا عملا شبیه به میباخ اولتیمیت گردد. البته مشخص است که بورگوارد به هیچ وجه از میباخ تقلید نکرده است چرا که محصول جدید میباخ عملا یکماه است که رونمایی شده است و بورگوارد فرصت کپی برداری نداشته است. این نشان می دهد که برند های معتبر هر روز نیاز مشتریان را مورد رصد قرار می دهند. ظاهر کراس اور اینگونه خودروها به همراه قابلیت یک سدان می تواند نیاز خانواده هایی که بدنبال یک کراس اور هستند و صندق بار مناسبی را نیاز دارند را تامین نماید.

بورگوارد BX6

بورگوارد برای مولد قدرت این خودرو پیشرانه 2.0 لیتری توربو شارژر بنزینی با بیشنه قدرت 221 اسب بخار را در نظر گرفته است که عدد قابل توجهی برای یک کراس اور می باشد.همچنین گشتاور 300 نیوتن متری این خودرو می تواند نیروی کاملا مناسبی برای عبور از مسیر های ناهموار را به چرخها ارسال نماید. بورگوارد اعلام کرده BX6 به سیستم چهار چرخ متحرک دائمی مجهز شده است.

بازار هدف فعلی کمپانی بورگوارد خاورمیانه و آمریکای جنوبی می باشد اما این شرکت در تکاپو است که به سرعت محصولات با کیفیت خودرو را به بازار هایی نظیر اروپا و شاید آمریکا نیز ارسال نماید.

کیان موتور ورانا نماینده رسمی محصولات بورگوارد در  ایران می باشد  و در حال حاضر دو محصول BX5 و BX7 را به بازار عرضه کرده است . از همین رو انتظار می رود در سال 2019 میلادی همگام با عرضه این محصول جدید بورگوارد در آسیا و خاورمیانه ،شاهد این خودرو در ایران نیز باشیم.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1397/2/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط