icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین در گردهمایی باشگاه بی ام و و هفتمین همایش فولکس واگن ایران چه گذشت

در گردهمایی باشگاه بی ام و و هفتمین همایش فولکس واگن ایران چه گذشت

comments 0 1398/2/29

با نفوذ فضای مجازی و امکان ارتباط مالکان خودروی های مختلف در گروه های اینستاگرامی و تلگرامی  چند سالی است که همایش ها و گردهمایی  به یکی از سرگرمی ماشین باز تبدیل شده است.

 در این بین مردم عادی نیز فرصت پیدا می کنند که با حضور در این همایش از نزدیک با خودروهای مدرن و البته کلاسیک آشنا شده و با مالکان در خصوص معایب و مزایا و نحوه نگهداری به مشورت بپردازند تا علاوه بر افزایش اطلاعات عمومی ،آخر هفته ای پر انرژی و شادی را سپری کنند.

گردهمایی بی ام و سواران

 روز جمعه در پارکینگ شماره ۳ برج میلاد تهران به صورت همزمان انواع مدل های بی ام و و فولکس واگن حضور داشتند.در این روز هفتمین همایش فولکس واگن ایران و گردهمایی باشگاه بی ام و به صورت همزمان برگزار شد.همایش فولکس واگن، علاوه بر تهران به صورت همزمان در چهار شهر شیراز،مشهد،یزد و اصفهان نیز برگزار شد.

گردهمایی بی ام و سواران

این همایش  جمعه گذشته ،۲۷ اردیبهشت ۹۸ از ساعت ۱۶ تا ۱۸  تعداد زیادی از مدل های کلاسیک و مدل های مدرن دو برند آلمانی فولکس واگن و بی ام و در برج میلاد تهران جمع شدند.

گردهمایی بی ام و سواران

تنوع و تعداد خودروهای موجود در این همایش مثال زدنی بود.بعنوان مثال مدل های بسیار متنوعی از بی ام و های کلاسیک نظیر ۳۲۰ و ۲۰۰۲ تا نسل های جدید آن و حتی مدل های کراس اوور این کمپانی در این همایش موجود بود.

گردهمایی بی ام و سواران

در ادامه می توانید تصاویر اختصای پردیس خودرو از این همایش را مشاهده نمایید.

برچسب ها:

گردهمایی
user-img

نویسنده :

مصباح آبادطلب

comments 0 1398/2/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط