icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رقابت آئودی و بی ام و برای اسپانسرینگ باشگاه بایرمونیخ

رقابت آئودی و بی ام و برای اسپانسرینگ باشگاه بایرمونیخ

comments 0 1398/2/26

باشگاه مطرح بایرموینخ آلمان اعلام کرده است تا سال 2025 اسپانسر تامین خودروهای تیم فوتبال خود را تغییر خواهد داد. همین امر باعث ایجاد رقابتی قابل ملاحضه ما بین بی ام و آئودی برای تصاحب این عنوان شده است.قابل ذکر است تیم های مطرح جهان نظیر بایرمونیخ و رئال مادرید در بخش تامین خودروهای مورد نیاز بازیکنان و باشگاه دارای اسپانسر های معتبری از برند های بزرگ خودروسازی هستند.

اسپانسر فعلی باشگاه بایر مونیخ در بخش تامین خودرو را آئودی بر عهده دارد اما پس از اعلام خبر تعویض اسپانسر تا سال 2025 اکنون رقابت تازه ای مابین این کمپانی و برند بی ام و شکل گرفته است.آئودی برای حفظ موقعیت خود و جلوگیری از ورود بی ام و به باشگاه بایر مونیخ به تکاپو افتاده تا بتواند همچنان اسپانسر این تیم مطرح اروپایی باقی بماند. شرکت آئودی با در اختیار داشتن ۸.۳۳ درصد از سهام تیم فوتبال بایرن مونیخ، اکنون در موقعیت مناسبی قرار دارد و تنها این سهم‌ را به قیمت مناسب می‌فروشد.

 

اما مشکلات زیادی بر سر راه هر دو خودروساز آلمانی وجود دارد چرا که بایرمونیخ به منظور افزایش در آمد خود ،تصمیم یاد شده را گرفته و هر برندی که قصد همکاری با این باشگاه را داشته باشد باید مبلغ بیشتری را واریز نماید.البته در این بین وضعیت بی ام و چندن امیدوار کننده نیست چرا که باواریایی ها در سه ماهه نخست سال 2019 میلادی برای نخستین بار در یک دهه اخیر متحمل ضرر شده اند و از نظر مالی وضعیت چندان با ثباتی را ندارند. زیان‌دهی شرکت بی‌ام‌و به قانون رقابت اروپا مرتبط می‌شود؛ شاید سرمایه‌گذاری چند صد میلیون دلاری در یک تیم فوتبال مطرح در شرایط فعلی برای بی‌ام‌و امری دشوار باشد.لذا آئودی امیدوار است که برنده این رقابت دشوار باشد.

برچسب ها:

آئودیaudi
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/2/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط