icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین مقایسه بی ام و سری 5 قبل و بعد از فیس لیفت

مقایسه بی ام و سری 5 قبل و بعد از فیس لیفت

comments 0 1399/3/11

پس از آنکه بی ام و بطور رسمی از نسخه فیس لیفت سری 5 مدل 2021 رونمایی کرد هم اکنون وقت مقایسه این خودرو قبل و بعد از این عمل زیبایی است.

سری 5 کد G30 در سال 2016 و به عنوان مدل سال 2017 عرضه شد و فورا مشخص گردید که باواریایی ها به دنبال یک سری 5 تیزتر و مدرن‌تر بوده‌اند چیزی که تا حدی خلاف جهت یک نسل قبل از آن یعنی F10 بوده است.

از آن زمان تاکنون آئودی اقدام به معرفی نسل جدید A6 با ظاهر و کابینی مدرن کرده و مرسدس نیز به تازگی نسخه فیس لیفت E کلاس را روانه میدان نموده است. مرسدس E کلاس فیس لیفت به نوعی همان حس ناب مشهود در نسخه‌های جدیدتر CLS، CLA و A کلاس را به نمایش می‌گذارد.

به‌هرحال باید گفت بخش اعظم تغییرات طراحی سری 5 باعث شده‌اند این خودرو تیزتر، تنگ‌تر یا نازک‌تر باشد. در گیف های منتشر شده به خوبی می‌توانیم ببینیم که سری 5 چه تغییراتی را تجربه کرده است.

چراغ‌های جلوی LED هم‌اکنون پف‌کردگی کمتری داشته و از دو دیلایت L شکل سود می‌برند. همچنین واضح است که نمای جلوی خودرو کمی زاویه‌دارتر شده است.

سپرها نیز در جلو و عقب جدید بوده و گرافیک چراغ‌های عقب نیز کمی تغییر کرده و شکل متفاوتی به خود گرفته است.

اما در کابین تغییرات را به راحتی نمی‌توان تشخیص داد. تمامی مدل‌های سری 5 مدل 2021 از جدیدترین نسخه سیستم اطلاعات سرگرمی iDrive سود می‌برند. این سیستم شامل صفحه‌نمایش 12.3 اینچی بوده و البته پشت آمپرهای دیجیتالی با همین ابعاد نیز در دسترس هستند. همچنین برخی تفاوت‌ها در تریم ها و متریال بکار رفته وجود دارد اما این تغییرات بسیار ملایم هستند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/3/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط