icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین هیوندای توسان جدید با طراحی سوپرایز کننده رونمایی خواهد شد

هیوندای توسان جدید با طراحی سوپرایز کننده رونمایی خواهد شد

comments 0 1398/2/7

هیوندای رونمایی با رونمایی از  دو محصول جدید خود در نمایشگاه خودروی نیویورک نشان داد که طراحی محصولات آینده این شرکت بسیار متفاوت خواهد بود. سانگ یوپ لی معاون مرکز طراحی هیوندای که نقش بسزایی در طراحی متمایز محصولات هیوندای نظیر ونیو و سواناتای را جدید داشته است فکر می کند که نسل بعدی توسان می تواند بسیار خبرساز تر شود.

وی در خصوص طرحی نسل بعدی هیوندای توسان به رسانه های گفته است:"اگر با دیدن محصولات جدید هیوندای در نمایشگاه خودروی نیویورک هیجان زده شدید پس مطمئا باشید که با مشاهده نسل جدید هیوندای توسان سوپرایز خواهید شد"

متاسفانه او به اطلاعاتی که در خصوص که مواردی که باعث تمایز این خودرو خواهد شد  اشاره نکرد و فقط تاکید که کلیه محصولات آینده هیوندای متمایز خواهند بود. با توجه به طراحی متفاوت نسل جدید سوناتا و کراس اوور Venue لی نیازی به نگه داشتن ارتباطی نزدیک بین محصولات آتی این برند نمی‌بیند.

لوپ در ادامه صحبت های خود گفت:"این روشی است که من انتخاب کردم بطوریکه ثبات در طراحی وجود دارد اما در نگاه اول متوجه این ارتباط نخواهید شد اما زمانی که دقیق شوید به این ارتباط پی خواهید برد"

وپوهیوندای در خصوص زمان رونمایی نسل بعدی توسان اطلاعاتی را منتشر نکرده است و از آنجایی هم که تصاویر جاسوسی زیادی از این خودرو در دست نیست مشخصا زمان زیادی تا معرفی رسمی باقی مانده است. هیوندای اخیراً اقدام به فیس لیفت توسان کرده و تغییرات آن به بخش کابین و ایمنی محدود بوده است.

در پایان باید اشاره کنیم که لوپ از سال 2016 در هیوندای مشغول به فعالیت شده و پیش از آن در بخش طراحی ظاهری و پیشرفته‌ی بنتلی مشغول کار بوده است. از سوابق کاری او می‌توان به حضور در جنرال موتورز و کار روی کانسپت کامارو که در فیلم ترانسفورمرز هم دیده شد اشاره کرد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/7
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط