icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین کیا کانسپت Imagine را تولید خواهد

کیا کانسپت Imagine را تولید خواهد

comments 0 1398/2/26

کیا در جریان نمایشگاه خودروی ژنو 2019 از یک کانسپت بسیار خاص رونمایی کرد . حالا خبر رسیده که کره ای قصد دارند نسخه تولیدی این کانسپت را در قامت یک کراس اوور تمام الکتریکی در آینده نامشخص معرفی نمایند.

این خبر را لوک دانکر ولکه  مدیر طراحی کمپانی کیا به اتو اکسپرس گفته است. وی اشاره داشته که این کانپست در حقیقت نسخه پیش نمایشی از اولین خودرو تمام الکتریکی کیا بوده است. او گفته است چیز زیادی در خصوص این خودرو وجود ندارد اما قطعا نسخه نهایی یک کراس اوور کوپه است.

دانکر ولکه به نحوی از اشاره به جزئیات خوداری نموده است اما اشاره کرد که خودروی یاد شده تا سه سال آینده معرفی خواهد شد.مدیر طراح کیا همچنین تاکید کرد که نسخه نهایی کاملا به کانسپت Imagine  وفادار خواهد بود.البته او به خوبی می‌داند که برخی مشکلات مربوط به هزینه‌ها باعث خواهد شد مدل تولیدی از ویژگی‌های تعدیل‌شده‌تری استفاده کند.

اگرچه سؤالات زیادی درباره‌ی محصول جدید کیا وجود دارد اما کانسپت یاد شده خودرویی در کلاس C بوده و کیا آن را به عنوان مخلوطی بین خودروهای کاربردی اسپورت و عضلانی، سدان خانوادگی ظریف و زیبا و کراس اووری منعطف و جادار معرفی کرده است.

کانسپت خاص کیا محصولی الکتریکی است از همین رو در نمای جلو خودروی نیازی به جلو پنجره همیشگی این برند موسوم به بینی ببر نیست.اما کیا سبک طراحی جدیدی را به کار گرفته است که اینبار ماسک ببر نام دارد و ترکیب جذابی از چراغهای اصلی و جلو پنجره نورانی می باشد.

همین استایل منحصربه‌فرد در بخش عقب خودرو نیز دیده می‌شود جایی که بدنه‌ای شناور، قوس‌های چرخ گیرا و خط شانه‌ی عضلانی از جمله ویژگی‌های طراحی متمایز Imagine محسوب می‌شوند. این کانسپت دارای رینگ‌های 22 اینچی، درب‌های عقب متفاوت و شیشه‌ی جلوی متمایل به سقف می‌باشد.


 

کابین خودروی جایی است که تغییرات بسیاری را در نسخه نهای تجربه خواهد کرد چرا کابین کانسپت Imagine  بسیار رادیکالی طراحی شده است. مدل مفهومی از کنسول مرکزی شناور و داشبورد منحصربه‌فرد با 21 صفحه‌نمایش کوچک استفاده کرده است.

اطلاعات دیگر در خصوص این کانسپت و نسخه تولیدی آن در دسرس نیست و ما فقط می دانیم که خودروی فوق بر پایه معماری تمام الکتریکی بنا خواهد شد.


برچسب ها:

کیاkia
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/2/26
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط