icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی اطلس خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات کیا

اطلس خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات کیا

اطلس خودرو با برخودرای از محصولات متنوع کیا در طول سال از شرایط فروش نقد و اقساطی متنوعی برخودار می باشد. شما در این صفحه می توانید از شرایط فروش سورنتو،شرایط فروش اقساطی اسپورتیج ql،شرایط فروش اپتیما ،شرایط فروش اقساطی پیکانتو مطلع شوید. همچنین نمایندگی برگزیده کیا جهت دسترسی هر چه راحتر در اختیار کاربران قرار داده شده است.

اطلس خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات کیا

اطلس خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات کیا

اطلس خودرو فعالیت خود را در سال 1386 با واردات محصولات مختلف کیا آغاز بکار کرد. این شرکت با ورود محصولات متنوع کیا ،انحصار محصولات هیوندای را در ایران از بین برده و باعث شد خریداران در رنج قیمت های مختلف گزینه های متعددی را پیش رو داشته باشند..شما در ین صفحه می توایند براحتی به شرایط فروش نقد و اقساطی اطلس خودرو محصولات کیا و همچنین نمایندگی های برگزیده این شرکت دسترسی داشته باشید.

نمایندگی های برگزیده اطلس خودرو، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات کیا (VIP)

 • 1396/10/16

  شرایط فروش کیا اسپورتیج 2017 QL توسط اطلس خودرو اعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" اسپورتیج QL جدید برای اولین بار در نمایشگاه خودروی تهران 95 بصورت رسمی در یران توسط اطلس خودرو معرفی شد و در همان هنگام پیش فروش آغاز گردید اما تحویل این خودرو ها تاکنون امکان پذیر نبوده و شرکت اطلس خودرو حدود یکسال در تحویل اسپورتیج QL تاخیر داشته که البته چند ماهی را بدلیل بسته بودن ثبت سفارش بوده است.

  حالا این شرکت پس از مشخص شدن تعرفه جدید واردات و باز شدن سامانه ثبت سفارش پیش فروش جدید این خودرو را البته با مدل 2017 آغاز کرده است

  شرایط فروش اسپورتیج QL

  کیا اسپورتیج هم‌اکنون با قیمت علی‌الحساب 217 میلیون تومان و با شرایط تحویل 90 روزه عرضه می‌شود که بر این اساس قیمت این خودرو پس از افزودن مالیات بر ارزش افزوده معادل 235 میلیون تومان خواهد بود. خریداران همچنین می‌توانند 102 میلیون تومان را به‌عنوان پیش‌پرداخت بپردازند و باقی مبلغ را در زمان صدور دعوت‌نامه پرداخت کنند.
  کیا اسپورتیج عرضه شده از سوی اطلس خودرو با مدل 2017 عرضه می‌شود. این خودرو با بهره‌گیری از موتور 2.4 لیتری می‌تواند 181 اسب بخار قدرت تولید کند و بالاترین سطح آپشن‌ها به بازار ایران عرضه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط فروش کیا اسپورتیج و سایر محصولات اطلس خودرو می‌توانید به وبسایت این شرکت به آدرس http://www.atlaskhodro.com مراجعه نمایید.

 • 1396/10/9

  شرایط فروش نقد اقساطی محصولات کیا

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در این شرایط فروش کیا سورنتو اتوماتیک با مبلغ 150 میلیون و 900 هزار تومان بعنوان پیش پرداخت ،بصورت اقساطی قابل عرضه می باشد.

   

  شرایط فروش کیا

 • 1396/9/28

  شریط فروش نقد و اقساطی کیا اپیتما توسط اطلس خودرو اعلام شد /دی 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس اعلام اطلس خودرو، کیا اپتیما، در مدل‌های GT Line هم‌اکنون با قیمت نقدی 202.6میلیون تومان عرضه می‌شود که با افزودن مالیات بر ارزش افزوده قیمت نهایی آن به 219.6 میلیون تومان خواهد رسید.

  اطلس خودرو همچنین شرایط فروش اعتباری این خودرو را نیز با دو روش بازپرداخت 12 و 15 ماهه برقرار کرده است که بر این اساس علاقه‌مندان می‌توانند با پیش‌پرداخت 128.4 میلیون تومان اقدام به خرید این خودرو کنند و باقی مبلغ خودرو را طی اقساط 12 یا 15 ماهه پرداخت نمایند ضمن آنکه مالیات بر ارزش افزوده و هزینه بیمه بدنه یک‌ساله نیز از سوی خریدار پرداخت خواهد شد.

  تمامی خودروهای عرضه شده از سوی اطلس خودرو با گارانتی 5 ساله یا 150هزار کیلومتری این شرکت به بازار عرضه می‌شوند ضمن آنکه خودروها به‌صورت تحویل فوری عرضه می‌شوند.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید به وبسایت اطلس خودرو به آدرس http://www.atlaskhodro.com مراجعه نمایید.

   

  شرایط فروش اپتیما دی ماه 96

 • 1396/9/13

  شرایط فروش اپتیما و سایر محصولات کیا توسط اطلس خودرو/آذر 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در این شرایط فروش محصولاتی نظیر اپیتما و سورنتو بصورت اقساطی عرضه شده است:

  شرایط فروش محصولات کیا

 • 1396/8/30

  فروش اقساطی کیا سورنتو و اپتیما توسط اطلس خودرو/آذر ماه 96

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو"در ابلاغیه جدید اطلس خودرو محصولاتی نظیر سورنتو ،اپتیما ،کارنز و پیکانتو بصورت اقساطی بفروش می رسد. همچنین در این شرایط اسپورتیج QL بهنوان جدیدترین محصول کیا قابل عرضه می باشد.

   

  شرایط فروش محصولات کیا

 • 1396/8/6

  قیمت جدید محصولات کیا در ایران اعلام شد

  پردیس خودرو-قیمت جدید محصولات کیا در ایران اعلام شد . طی بخشنامه جدید، قیمت جدید محصولات هیوندای شرکت اطلس خودرو ویژه آبان ماه ۹۶ از تاریخ ۹۶/۰۸/۰۱  به شرح جدول ذیل قابل اجرا است.

  قیمت نقدی محصولات هیوندای شرکت اطلس خودرو:

  خودرو مدل قیمت قبل (تومان) قیمت جدید - آبان ۹۶ (تومان)
  سورنتو  ۲۰۱۶ ۲۳۶.۶۴۹.۰۰۰ ۲۴۸.۴۲۸.۰۰۰
  اسپورتیج  ۲۰۱۷ ۱۹۹.۲۴۴.۰۰۰ ۲۱۳.۱۸۸.۰۰۰
  اپتیما JF ۲۰۱۶ --- ۱۹۵.۷۱۲.۰۰۰
  سراتو  ۲۰۱۷ ۱۴۵.۰۷۷.۰۰۰ ۱۵۸.۰۴۰.۰۰۰
  پیکانتو  ۲۰۱۶ --- ۷۹.۳۸۶.۰۰۰
 • 1396/8/6

  آغاز فروش نقد و اقساطی محصولات کیا توسط اطلس خودرو

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" شرکت اطلس خودرو در این شرایط ویژه محصولاتی نظیر سورنتو، اسپورتیج، اپتیما، سراتو، کارنز و پیکانتو را با شرایط فروش نقد و اقساط عرضه نموده است.

  از ویژگی های جذاب این فروش ویژه تحولی برخی از محصولات پرفروش بصورت 30 روزه می باشد.

  شرایط فروش نقد و اقساطی کیا اطلس خودرو

  جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید اینجا را ببینید.

 • 1396/4/18

  فروش اقساط سراتو 2017 و دیگر محصولات اطلس خودرو

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس ابلاغیه شرکت فوق شرایط فروش نقد و اقساط محصولات کیا  به شرح جدول ذیل می باشد.

  شرایط فروش محصولات کیا تیر ماه 96

 • 1396/3/25

  فروش نقد و اقساط محصولات کیا آعلام شد

  به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بنا بر ابلاغیه این شرکت شرایط فروش نقد و اقساط و همچنین لیست خودروهای مجمود به شرح ذیل می باشد:

   

  شریط فروش محصولات کیا

خودروهای این شرکت