icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

به منظور دستیابی به فن آوری پیشرفته در صنعت خودروسازی کشور و با هدف ایجاد شرایط لازم برای احداث خط تولید خودرو منطبق با استاندارد های معتبر جهانی در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردید. تجارب جهانی نشانگر آن است که ایجاد صنایع خودرو سازی در نقاط دور از مرکز باعث ایجاد شهرهای بزرگ و مراکز مهم اقتصادی در آن مناطق میشود.

تاسیس شرکت خودرو سازان بم در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و تبدیل این منطقه به قطب صنعتی تولید خودرو در کشور آثاری فراتر از حد پیش بینی شده را در منطقه جنوب شرقی کشور به نمایش گذاشته شده است. شرکت خودروسازان بم نخستین بخش خصوصی در کشور است که همکاری مشترک با یک شرکت خودروساز معتبر جهانی را آغاز نموده است. کارخانه خودروسازی بم از سال ۱۳۸۲ در زمینی با مساحت ۲۰۸۹۷۷۵ مترمربع با ظرفیت تولید سالیانه ۱۲۰۰۰۰ دستگاه خودرو در فاز اول احداث گردید. مساحت سالن بدنه این کارخانه ۳۵۰۰۰ مترمربع، تغذیه بدنه سازی ۲۷۰۰۰۰ مترمربع، سالن رنگ ۴۸۰۰۰ مترمربع، سالن تزئینات ۳۵۰۰۰ مترمربع و سالن تغذیه تزئینات ۲۷۰۰۰۰ مترمربع پیش بینی گردیده است. ظرفیت تولید سالانه این کارخانه در فاز ۲ به تعداد ۴۰۰۰۰۰ دستگاه خودرو افزایش میابد.

حفظ محیط زیست، جلوگیری از اتلاف انرژی و سوخت به عنوان ثروت ملی و آرامش و راحتی انسان ها و ایجاد ستونهای اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال از جمله نکاتی است که شرکت خودروسازان بم به دنبال آن میباشد. ارائه خدمات پس از فروش اگر چه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لیکن تولید محصولی که کمترین نیاز به خدمات پس از فروش را داشته باشد دارای اهمیت خاصی است که باید به آن توجه شود. شرکت خودرو سازان بم به مدد اندیشه خلاق و بازوان توانمند فرزندان شما گام های بلندی در سازندگی و عمران محور جنوب شرقی کشور برداشته است و با انعقاد قرداد های مشترک تولید خودرو با نشان تجاری جیلی این خودرو ساز پر توان و با کیفیت چینی با پیشرفته ترین و برترین فن آوری با جدیت به ساختن فردای روشن این مرز و بوم همت گمارده است. شرکت خودرو سازان بم به موازات تولید خودروهای فولکس واگن گل در ایران، نمایندگی انحصاری شرکت فولکس واگن آلمان برای خودرو های سواری در کشورمان را نیز به عهده دارد.

نمایندگی های برگزیده خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی (VIP)

 • 1398/6/10

  شرایط فروش جیلی GC6 ویژه شهریور 98

  پردیس خودرو-مطابق با این شرایط فروش خودرو مذکور با قیمت مصوب 162 میلیون تومان و موعد تحویل 31 روزه در دسترس علاقه مندان خواهد بود. 
  لازم به ذکر است که در این طرح جریمه تاخیر در تحویل خودرو معادل یک درصد محاسبه خواهد شد.

   

  شرایط فروش جیلی GC6

 • 1398/5/5

  شرایط فروش جیلی GC6 ویژه مرداد 98 اعلام شد

  پردیس خودرو-در این شرایط، قیمت خودرو 162 میلیون تومان لحاظ شده و موعد تحویل خودرو 31 روزه است. جریمه تاخیر نیز یک درصد ماهیانه در نظر گرفته می‌شود. این شرایط ویژه نیمه اول مردادماه بوده و تا تاریخ 15 ام مرداد، برقرار می‌باشد.

  قابل ذکر است خودروسازان بم این روزها حال و روز خوشی ندارد و به تازگی یک از مسئولین شهر کرمان بر وخیم بودن الوضاع مالی این شرکت تاکید کرد و عنوان نموده که کاهش تولیدات خودروسازان بم باعث تعدیل گسترده نیرو گردیده و مسئولین دولتی و وزرات صنعت باید به فکر این خودرو ساز باشند.البته به نظر می رسد دلیل عدم استقبال مردم از محصولات خودروسازان بم افزایش ماهانه قیمت این خودرو است بطوریکه جیلی GC6 اکسلنت از اسفند سال گذشته تاکنون  نزدیک به 70 میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده است. همچنین جیلی GC6 از نظر مشخصات فنی و همچنین موارد دیگر هیچگاه نتوانست نظر مشتریان ایران را جلب نماید.

  شرایط فروش جیلی GC6 مرداد 98

 • 1398/2/16

  سود جویی خودروسازان بم تمامی ندارد،افزایش 8 میلیونی جیلی GC6

  پردیس خودرو- در ابلاغیه این شرکت قیمت جیلی GC6 بطور باور نکردنی به 145 میلیون تومان افزایش یافته است. ظاهرا در این روزها که بازار آشفته و پریشان است و همه انگشت های اتهام بسوی دلالان کوچه و خیابان نشانه رفته وبرخی نیز سایت های خرید و فروش خودرو را مقصر می دانند، این خودروسازان هستند که خود به نوعی دلال گونه عمل کرده و با افزایش قیمت در بازارو  بدون در نظر گرفتن قیمت واقعی تمام شده ،قیمت تولیدات خود را بطور روزانه افزایش می دهند.

  گروه خودروسازان بم حدود دو هفته قبل قیمت این خودرو نه چندان مطرح چینی را بطور ناگهانی 13 میلیون تومان افزایش داد. حالا هم بعد از گذشته چند هفته و بدون اینکه قیمت ارز و حامل های انرژی و دیگر فاکتور های تولید افزایش یافته باشد ،فیمت جیلی GC6 اکسلنت را 7 میلیون دیگر افزایش داد تا همراه دلالان کوچه و خیابان باشد.

  خودروسازان در شرایط فعلی باید با کاهش یا ثبات قیمت محصولات وخود ،کمک به کاهش قیمت ها در بازار نماید اما متاسفانه در نبود نهاد های نظارتی شاهد این بی اخلاقی در برخی تولید کنندگان داخلی هستیم که بدون توجه به حال و روز مردم در پی سود جویی و گرفتن ماهی از این آب گل آلود هستند.

  شرایط فروش جیلی GC6 اردیبهشت 97

 • 1398/1/25

  اعلام شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت در سال جدید با افزایش قیمت 13 میلیون تومانی

  پردیس خودرو-در جدیدترین بخشنامه این شرکت جیلی GC6 اکسلنت در دو مدل 97 و 98 به ترتیب با قیمت ها 125 میلیون تومان و 138 میلیون تومان عرضه شده است.علاقمندان به خرید این خودرو باید در ابتدا کل مبلغ را واریز نمایند و 30 روز بعد منتظر دریافت خودرو خود باشند.

  نکته قابل تامل افزایش قیمت 13 میلیون تومان این خودرو نسبت به مدل 97 است که این اتفاق فقط در ایران و توسط خودروسازان وطنی اتفاق افتاده است چرا که عملا در هیچ کجای جهان تغییر مدل سال خودرو منجر به افزایش قیمت نخواهد شد و این رفتار خودروسازان وطنی دقیقا مشابه دلالان کوچه و خیابان است.

  بهتر است بخوانید:

  جیلی GC6 اکسلنت،مشخصات فنی و هر آنچه باید بدانید

  جیلی gc6 شرایط فروش

 • 1397/11/25

  شرایط فروش اقساطی جیلی GC6 الیت/بهمن 97

  پردیس خودرو- در ابلاغیه این شرکت قیمت نسخه الیت جیلی GC6 برابر با 105 میلیون تومان عنوان شده است که علاقمندان به خرید اقساطی باید در ابتدا مبلغ 65 میلیون تومان را واریز نمیاند و 30 روز بعد منتظر دریافت اتومبیل خود باشند. همچنین باز پرداخت الباقی وجه طی 9 فقره چک صورت خواهد پذیرفت.

  شرایط فروش جیلی GC6 الیت

 • 1397/11/7

  اعلام شرایط فروش نقد و اقساطی جیلی GC6 توسط خودروسازان بم/بهمن 97

  پردیس خودرو- این شرکت از اواسط دی ماه قیمت جیلی GC6 را به 125 میلیون تومان افزایش داد اما این افزایش قیمت عدم واکنش بازار در پی داشت بطوریکه این خودرو در بازار با قیمت زیر 100 میلیون تومان معامله می شود.

  در جدیدترین شرایط خودروسازان بم این خودرو با همان قیمت 125 میلیون تومان عرضه می شود اما برای علاقمندان به خرید مبلغ 45 میلیون تومان تسهیلات در نظر گرفته شده است که قابل پرداخت در 12 ماه می باشد.

  همچنین در این ابلاغیه شرایط فروش نسخه قیمی الیت نیز وجود دارد که مبلغ تسهیلات برای این خودرو 40 میلیون و قیمت نهایی 105 میلیون تومان بفروش می رسد.

   

   

  شرایط فروش جیلی gc6 اکسلنت بهمن ماه 97

   

  شرایط فروش جیلی البت بهمن 97

 • 1397/11/7

  شرایط فروش اقساطی جیلی GC۶ اکسلنت با افزایش قیمت اعلام شد /دی و بهمن 97

  پردیس خودرو-قیمت قطعی این خودرو 125 میلیون تومان با موعد 30 روزه خواهد بود.
  پیش پرداخت این خودرو در این طرح 80 میلیون تومان با تسهیلات 45 میلیون تومانی پیش بینی شده است. این طرح تا 30 دی ماه ادامه خواهد داشت و سند خودرو نیز تا پایان بازپرداخت تسهیلات در رهن شرکت خودروسازان بم بوده و سند فاکتور فروش خودروها تا پایان تسویه حساب نزذد شرکت خودروسازان بم خواهد ماند.

  شرایط فروش جیلی gc6 اکسلنت بهمن ماه 97

 • 1397/8/21

  شرایط فروش جیلی GC6 ویژه آبان 97

  پردیس خودرو-بر اساس بخشنامه این شرکت علاقمندان به پیش خرید این خودرو باید مبلغ 60 میلیون تومان ودیعه را در هنگان ثبت نام پرداخت نمایند و در اسفند سال جاری منتظر تحویل خودروی خود بمانند. همچنین در این بخشنامه میزان سود مشارکت 19 درصد و سود انصرف 15 درصد معین شده است.

  جهت کسب اطلاعات بیشتر از این طرح فروش به وبسایت خودروسازان بم مراجعه فرمایید.

   شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه آبان ماه 97

  بهتر است بخوانید

  جیلی GC6 اکسلنت ،مشخصات فنی ،تصاویر و هر آنچه که باید بدانید

 • 1397/8/21

  شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه آبان ماه 97

  پردیس خودرو-در این پیش فروش مبلغ ودیعه ی اولیه 60 میلیون تومان تعیین شده و سود مشارکت و انصراف به ترتیب 19 و 15 درصد است.

  همچنین با توجه به تحویل خودرو در آخرین ماه سال 1397، گویا قرار است که جیلی GC6 اکسلنت تا لحظات پایانی سال با مدل 1397 به دست مشتریان برسند.

  این خودرو که در آخرین اعلام قیمت شرکت خودروسازان بم بهای 79 میلیون و 900 هزار تومانی را داشته است، حال با پیش پرداخت 60 میلیون تومان تا نیمه ی آبان ماه ثبت نام می شود.

  در طرح فروش جیلی GC6 اکسلنت ذکر شده که این سدان اقتصادی اتوماتیک با قیمت غیر قطعی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

  شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه آبان ماه 97

 • 1397/7/1

  شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت فیس لیفت مهر ماه 97

  پردیس خودرو-در بخشنامه این شرکت جیلی GC6 با قیمت غیر قطعی و موعد دی تا اسفند سال جاری عرضه می گردد.همچنین سود مشارکت 19 درصد و سود انصرف 15 درصد عنوان شده است. قابل ذکر است سود تاخیر نیز برابر با 2.5 درصد ماهیانه درنظر گرفته است.

  جدول شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت

  شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت مهر ماه 97

  بهتر است بخوانید:

  جیلی GC6 اکسلنت- مشخصات فنی، قیمت و هرآنچه که باید بدانید

   

  اینستاگرام پردیس خودرو  برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز خودرو ایران و جهان و همچنین مشاهده ویدئو های جذاب اینستاگرام "یک و دو" را دنبال کنید

   

   تلگرام پردیس خودروبرای اطلاع از قیمت روز خودرو ،جدیدترین شرایط فروش و اطلاع از اخرین اخبار ما را در تلگرام دنبال نماید.

   

خودروهای این شرکت