icon-sign ورود / ثبت نام
sell
شرایط فروش نقد و اقساطی خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی

به منظور دستیابی به فن آوری پیشرفته در صنعت خودروسازی کشور و با هدف ایجاد شرایط لازم برای احداث خط تولید خودرو منطبق با استاندارد های معتبر جهانی در سال ۱۳۸۱ تاسیس گردید. تجارب جهانی نشانگر آن است که ایجاد صنایع خودرو سازی در نقاط دور از مرکز باعث ایجاد شهرهای بزرگ و مراکز مهم اقتصادی در آن مناطق میشود.

تاسیس شرکت خودرو سازان بم در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید و تبدیل این منطقه به قطب صنعتی تولید خودرو در کشور آثاری فراتر از حد پیش بینی شده را در منطقه جنوب شرقی کشور به نمایش گذاشته شده است. شرکت خودروسازان بم نخستین بخش خصوصی در کشور است که همکاری مشترک با یک شرکت خودروساز معتبر جهانی را آغاز نموده است. کارخانه خودروسازی بم از سال ۱۳۸۲ در زمینی با مساحت ۲۰۸۹۷۷۵ مترمربع با ظرفیت تولید سالیانه ۱۲۰۰۰۰ دستگاه خودرو در فاز اول احداث گردید. مساحت سالن بدنه این کارخانه ۳۵۰۰۰ مترمربع، تغذیه بدنه سازی ۲۷۰۰۰۰ مترمربع، سالن رنگ ۴۸۰۰۰ مترمربع، سالن تزئینات ۳۵۰۰۰ مترمربع و سالن تغذیه تزئینات ۲۷۰۰۰۰ مترمربع پیش بینی گردیده است. ظرفیت تولید سالانه این کارخانه در فاز ۲ به تعداد ۴۰۰۰۰۰ دستگاه خودرو افزایش میابد.

حفظ محیط زیست، جلوگیری از اتلاف انرژی و سوخت به عنوان ثروت ملی و آرامش و راحتی انسان ها و ایجاد ستونهای اقتصاد مقاومتی با محوریت اشتغال از جمله نکاتی است که شرکت خودروسازان بم به دنبال آن میباشد. ارائه خدمات پس از فروش اگر چه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لیکن تولید محصولی که کمترین نیاز به خدمات پس از فروش را داشته باشد دارای اهمیت خاصی است که باید به آن توجه شود. شرکت خودرو سازان بم به مدد اندیشه خلاق و بازوان توانمند فرزندان شما گام های بلندی در سازندگی و عمران محور جنوب شرقی کشور برداشته است و با انعقاد قرداد های مشترک تولید خودرو با نشان تجاری جیلی این خودرو ساز پر توان و با کیفیت چینی با پیشرفته ترین و برترین فن آوری با جدیت به ساختن فردای روشن این مرز و بوم همت گمارده است. شرکت خودرو سازان بم به موازات تولید خودروهای فولکس واگن گل در ایران، نمایندگی انحصاری شرکت فولکس واگن آلمان برای خودرو های سواری در کشورمان را نیز به عهده دارد.

نمایندگی های برگزیده خودرو سازان بم، شرایط فروش نقدی و اقساطی محصولات جیلی (VIP)

  • 1397/8/21

    شرایط فروش جیلی GC6 ویژه آبان 97

    پردیس خودرو-بر اساس بخشنامه این شرکت علاقمندان به پیش خرید این خودرو باید مبلغ 60 میلیون تومان ودیعه را در هنگان ثبت نام پرداخت نمایند و در اسفند سال جاری منتظر تحویل خودروی خود بمانند. همچنین در این بخشنامه میزان سود مشارکت 19 درصد و سود انصرف 15 درصد معین شده است.

    جهت کسب اطلاعات بیشتر از این طرح فروش به وبسایت خودروسازان بم مراجعه فرمایید.

     شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه آبان ماه 97

    بهتر است بخوانید

    جیلی GC6 اکسلنت ،مشخصات فنی ،تصاویر و هر آنچه که باید بدانید

  • 1397/8/21

    شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه آبان ماه 97

    پردیس خودرو-در این پیش فروش مبلغ ودیعه ی اولیه 60 میلیون تومان تعیین شده و سود مشارکت و انصراف به ترتیب 19 و 15 درصد است.

    همچنین با توجه به تحویل خودرو در آخرین ماه سال 1397، گویا قرار است که جیلی GC6 اکسلنت تا لحظات پایانی سال با مدل 1397 به دست مشتریان برسند.

    این خودرو که در آخرین اعلام قیمت شرکت خودروسازان بم بهای 79 میلیون و 900 هزار تومانی را داشته است، حال با پیش پرداخت 60 میلیون تومان تا نیمه ی آبان ماه ثبت نام می شود.

    در طرح فروش جیلی GC6 اکسلنت ذکر شده که این سدان اقتصادی اتوماتیک با قیمت غیر قطعی در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

    شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت ویژه آبان ماه 97

  • 1397/7/1

    شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت فیس لیفت مهر ماه 97

    پردیس خودرو-در بخشنامه این شرکت جیلی GC6 با قیمت غیر قطعی و موعد دی تا اسفند سال جاری عرضه می گردد.همچنین سود مشارکت 19 درصد و سود انصرف 15 درصد عنوان شده است. قابل ذکر است سود تاخیر نیز برابر با 2.5 درصد ماهیانه درنظر گرفته است.

    جدول شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت

    شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت مهر ماه 97

    بهتر است بخوانید:

    جیلی GC6 اکسلنت- مشخصات فنی، قیمت و هرآنچه که باید بدانید

     

    اینستاگرام پردیس خودرو  برای اطلاع از جدیدترین اخبار روز خودرو ایران و جهان و همچنین مشاهده ویدئو های جذاب اینستاگرام "یک و دو" را دنبال کنید

     

     تلگرام پردیس خودروبرای اطلاع از قیمت روز خودرو ،جدیدترین شرایط فروش و اطلاع از اخرین اخبار ما را در تلگرام دنبال نماید.

     

  • 1397/5/14

    شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت فیس لیفت /مرداد 97

    پردیس خودرو-بر اساس اعلام این شرکت قیمت مصوب جیلی GC6 اکسلنت برابر با 79 میلیون و 900 هزار تومان اعلام گردیده است. علاقمندان به خرید این خودرو می توانند بصورت نقد و اقساط و به یکی از روشهای اعلام شده نسبJ خرید این خودرو اقدام نمایند.مبلغ پیش پرداخت بسته به نوع طرح انتخابی از 15 تا 35 میلیون معین شده و خریداران پس از ثبت نام می توانند اتومبیل خود را آبان یا آذر سال جاری تحویل بگیرند.

    قابل ذکر است خودروسازان بم امروز صبح شرایط فروش نسخه الیت یا همان نسخه قدیمی این خودرو را نیز اعلام کرد که در اینجا می توانید آن را مشاهده نمایید.

    همچنین برای اطلاع از مشخصات فنی و دیگر موارد این خودرو اینجا کلیک نمایید.

    شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت

  • 1397/5/14

    شرایط فروش جیلی GC6 الیت ویژه مرداد ماه 97 اعلام شد

    پردیس خودرو-در شرایط اعلام شده قیمت مصوب جیلی GC6 الیت برابر با 69 میلیون 900 هزار تومان خواهد بود و علاقمندان می توانند به دو صورت نقدی و اقساطی در چهار روش مختلف این محصول را خریداری نمایند. مبلغ پیش پرداخت در این چهار روش از 10 لی 30 میلیون تومان بوده و خریداران پس از دریافت وجه باید تا آبان و آذر سال جاری بسته به نوع خرید  منتظر تحویل اتومبیل خود باشند.

     

    جیلی GC6 الیت

  • 1397/3/22

    شرایط فروش جیلی GC6 با تخفیف ویژه اعلام شد/خرداد 97

    به گزارش پایگاه خبری" پردیس خودرو" این طرح دارای روش‌های دو مرحله‌ای، سه مرحله‌ای و چهار مرحله‌ای به صورت ساده و با تخفیف ویژه است.
    ودیعه اول برای این طرح با توجه به انتخاب طرح از 6 میلیون تومان الی 30 میلیون تومان متفاوت است.
    مراحل بعد نیز با توجه به انتخاب طرح متفاوت خواهد بود.
    گفتنی است سود مشارکت در این طرح 18 و سود انصراف 15 درصد خواهد بود.

     

    شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت

  • 1397/2/29

    شرایط فروش جیلی GC6 اکسلنت نیو فیس اعلام شد

    به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"  در این شرایط فروش  جیلی GC6 با قیمت 65 میلیون 900 هزار تومان عرضه خواهد شد. همچنین شرکت خودرو سازان بم برای تسهیل در خرید این خودرو شرایط متنوع فروش را در نظر گرفته است.

    گفتنی است موعد تحویل و میزان تخفیف هر طرح با توجه به انتخاب مشتری متفاوت خواهد بود.
    زمان پایان این طرح 31 اردیبهشت ماه اعلام شده است.

     

    شرایط فروش جیلی GC6

  • 1397/1/22

    شرایط فروش نقد و اقساطی جیلی GC6 جدید اعلام شد/فروردین 97

    به گزارش پایگاه خبری"پردیس خودرو"  در ابلاغیه این شرکت جیلی GC6 جدید فیس لیفت برابر با 58 میلیون و 900 هزار تومان عرضه می گردد.این شرکت مبلغ 20 میلیون تومان را به عنوان ودیعه در مرحله اول از خریداران دریافت می‌کند. در مرحله دوم و همزمان با صدور دعوتنامه مابقی وجه نیز از خریدار دریافت می‌شود.

    این شرکت برای خریداران تخفیفاتی در نظر گرفته است که با توجه به موعد تحویل متفاوت خواهد بود.

    خریدارانی که خودرو خود را خرداد 97 دریافت می‌کنند از 200 هزار تومان تخفیف بهره مند خواهند شد.

    خریدارانی که خودرو خود را تیر 97 دریافت می‌کنند از 400 هزار تومان تخفیف بهره مند خواهند شد.

    خریدارانی که خودرو خود را مرداد 97 دریافت می‌کنند از 700 هزار تومان تخفیف بهره مند خواهند شد.

    این تخفیف‌ها از پرداخت مرحله دوم کسر می‌شود.

    گفتنی است سود مشارکت در این طرح 18 و سود انصراف 15 درصد خواهد بود.برای اطلاعات بیشتر به وب سایت خودروسازان بم مراجعه فرمایید یا اینجا کلیک کنید

     

    شرایط فروش جیلی GC6

  • 1396/9/22

    شرایط فروش جیلی GC6 از سوی خودروسازان بم اعلام شد/آذر 96

    به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" در این شرایط فروش جیلی GC6 با قیمت 48 میلیون 790 هزار تومان بصورت نقد و اقساط عرضه شده است.

     

    شرایط فروش جیلی GC6

  • 1396/8/27

    شرایط فروش جیلی GC6 اعلام شد/آبان ماه 96

    به گزارش پایگاه خبری "پردیس خودرو" بر اساس اعلام این شرکت قیمت جیلی GC6 بصورت نقدی برابر با 48 میلیون 790 هزار تومان اعلام شده است که به خریداران نقدی 2میلیون و 500 هزار تومان تخفیف نقدی تعلق خود گرفت.

     

    شرایط فروش جیلی GC6 آبان ماه 96

خودروهای این شرکت