icon-sign ورود / ثبت نام

صفحه اصلی - فروش خودرو با شرایط پردیس خودرو

فروش خودرو با شرایط پردیس خودرو

 امروزه بدلیل تنوع خودروهای موجود در بازار مالکان خودرو علاقمند به تعویض خودرو های خود در بازه های زمانی کوتاهی هستند اما پروسه فروش خودرو بسیار سخت و طاقت فرسا می باشد.همچنین  هزینه نقل و انتقال در دفتر خانه اسناد رسمی سد بزرگی در جلوی پای فروشندگان خودرو خواهد بود. همانطور که مستحضر هستید امروز عرف بر این است که بطور کامل هزینه نقل و انتقال سند در دفاتر اسناد رسمی بر عهده فروشندگان خودرو می باشد و این امر کمی خارج انصاف است چرا که فروشندگان در هنگام فروش به مبلغ بیشتری احتیاج داشته و کسر مبلغ هزینه نقل و انتقال از قیمت فروش خودرو کمی درد آور خواهد بود. از این رو ما در پردیس خودرو ساز و کاری را مهیا کرده ایم که شما فروشندگان محترم می توانید هزینه نقل و انتقال سند را بطور تمام و کمال از ما دریافت کنید. بدین منظور کافی است خودروی خود را در بخش فروش  خودرو با "شرایط پردیس خودرو" ثبت نماید و با پرداخت مبلغ اندکی جهت ثبت آگهی ،پس از فروش خودرو  توسط پردیس خودرو مبلغ نقل و انتقال را از ما دریافت نمایید.قابل ذکر است در این روش فروشنده خودرو هیچ هزینه دیگر را پرداخت نخواهد کرد.استفاده از این روش مزایایی دیگری نظیر

  1. پرداخت کامل هزینه نقل و انتقال  خودرو به فروشنده از سوی پردیس خودرو
  2. عقد قولنامه فروش توسط کارشناسان پردیس خودرو در محل شما
  3. مشاور رایگان حقوقی کامل جهت عقد قرارداد مبایعه نامه ، دریافت وجه و انتقال سند
  4. تضمین فروش خودرو  در کمترین زمان به قیمت مصرف کننده-در صورت عدم فروش در مدت زمان مشخص شده وجه پرداخت شده جهت ثبت آگهی عودت داده می شود.

را خواهد داشت.لذا بهتر است بجای صرف هزینه خود در وب سایت های دیگر خرید و فروش خودرو که هیچ گونه خدماتی را به شما ارائه نمی دهند ،خودروی خود را در پردیس خودرو آگهی نمایید و از این روش مبلغ نقل و انتقال خودرو را برای خود ذخیره نمایید.پس از همین امروز خودرو خود را با "شرایط پردیس خودرو "بفروشید.