icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین اتمام همه هامرهای الکتریکی پیش فروش شده در 10 دقیقه

اتمام همه هامرهای الکتریکی پیش فروش شده در 10 دقیقه

comments 0 1399/8/3

چند روز پیش پیکاپ جی ام سی هامر الکتریکی بصورت رسمی معرفی شده و واکنش ها نسبت به این خودرو فراتر از انتظار ها بوده است.

مقامات جی‌ام‌سی طی یک جلسهٔ مطبوعاتی اعلام کرده‌اند که کل تعداد تولید نسخهٔ ویژهٔ Edition 1 این خودرو با وجود قیمت ۱۱۲ هزار دلاری، ظرف تنها ۱۰ دقیقه فروخته شده است. این موفقیت چشمگیری است ولی جی‌ام‌سی از اعلام تعداد تولید این نسخه خودداری کرده است. بااین‌حال، حتی اگر تعدادی از خریداران از رزرو خود منصرف شوند، جی‌ام‌سی لیست انتظاری طولانی برای هامر EV دارد که شامل هزاران خریدار دیگر می‌شود.

مقامات این شرکت گفته‌اند استقبال از این پیکاپ الکتریکی فراتر از انتظار بوده و در روز رونمایی آن، کلمهٔ Hummer EV یکی از کلماتی بوده که بیشترین جستجوی گوگل را داشته است. هرچند کل تعداد تولید Edition 1 این ماشین فروخته شده اما به گفتهٔ جی‌ام‌سی، مدل ۳X در پاییز سال ۲۰۲۲ به بازار می‌آید. این مدل با قیمت ۱۰۰ هزار دلار، کمی نسبت به Edition 1 ارزان‌تر خواهد بود اما قدرت آن به ۸۰۰ اسب بخار کاهش پیدا می‌کند و بُرد آن نیز با حدود ۵۰ کیلومتر کاهش به ۴۸۰ کیلومتر می‌رسد.

وقتی اواخر سال آینده هامر EV به نمایندگی‌های فروش برسد، جی‌ام‌سی را به قلمروی جدیدی سوق خواهد داد و خریداران جدیدی را به سمت این برند جذب خواهد کرد ولی بااین‌حال، مقامات شرکت گفته‌اند برای هامر هم نسخه‌های دنالی و AT4 ارائه خواهد شد. البته ازآنجایی‌که هامر تجمل و آفرود را باهم ترکیب کرده است، نسخهٔ AT4 آن توانایی‌های آفرود بالاتری نسبت به محصولات AT4 کنونی خواهد داشت و هامر دنالی هم خودروی لوکس‌تری از دنالی‌های فعلی خواهد بود.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/8/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط