icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ارتقا شورولت بلیزر توسط لینگنفلتر

ارتقا شورولت بلیزر توسط لینگنفلتر

comments 0 1400/1/1

ماه مارس شاید بهترین زمان برای خرید شورولت بلیزر صفرکیلومتر باشد. اگر خواهان نسخه ۶ سیلندر این خودرو هستید حدود ۲ هفته فرصت دارید و اگر به دنبال خرید لیزینگی هستید این خودرو با پیشرانه ۴ سیلندر ارزان‌تر نیز خواهد بود. شرکت مهندسی لینگنفلتر یک دلیل بهتر و بیشتر برای نگاهی دوباره به بلیزر ۲LT دارد.

 

این خودرو در حالت استاندارد به پیشرانه ۶ سیلندر ۳.۶ لیتری با قدرت ۳۰۸ اسب بخاری و گشتاور ۳۶۶ نیوتون متری مجهز است و اگرچه بلیزر با این مشخصات خودروی کندی نیست اما در برابر محصولاتی همچون داج دورانگو SRT و امثال آن خیلی به چشم نمی‌آید. به همین خاطر است که تیم لینگنفلتر وارد میدان شده و این نقیصه را برطرف کرده‌اند.

 

این تیونر آمریکایی کیت قدرت وسیعی را برای پیشرانه یاد شده تدارک دیده که شامل سوپرشارژر TVS1470 و اینترکولری کاراتر است. این پکیج همان کیت قدرت ارائه شده برای کامارو و کلرادو ۶ سیلندر می‌باشد.

 

ذکر این نکته مهم است که کیت یاد شده از نظر قوانین آلایندگی با تمامی ۵۰ ایالت آمریکا هماهنگ بوده و کارهای نصب، تست و گارانتی توسط تیمی حرفه‌ای انجام می‌شود. پیشرانه یاد شده با این کیت حدود ۴۰ درصد قدرت بیشتری نسبت به نسخه استاندارد تولید می‌کند و بنابراین خروجی آن حدود ۴۳۱ اسب بخار و گشتاورش حدود ۵۱۲ نیوتون متر می‌باشد. البته در نظر داشته باشید که این اعداد هنوز به‌صورت رسمی اعلام نشده‌اند.

 

همان‌گونه که در تصاویر هم دیده می‌شود بهبودهای بصری بلیزر سوپرشارژردار خیلی زیاد نبوده هرچند به برخی تغییرات از جمله نشان‌های لینگنفلتر و جزئیات مشکی بدنه اشاره کرد.

به زودی قیمت این کیت اعلام خواهد شد اما کیت ارائه شده برای کامارو و کلرادو قیمت ۷ هزار دلاری دارد. البته ارتقای سیستم تعلیق، ترمزها و… هزینه بیشتری در پی خواهد داشت.

برچسب ها:

تیونینگشورولت
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/1/1
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط