icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین افزایش رکورد شکن فروش لامبورگینی علی رغم شیوع کرونا

افزایش رکورد شکن فروش لامبورگینی علی رغم شیوع کرونا

comments 0 1399/7/19

امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، خودروسازان سال بسیار سختی را پشت سر گذاشتند و اکثر شرکت‌ها تحت تأثیر شیوع این ویروس و محدودیت‌های ناشی از آن قرار گرفتند ولی بااین‌حال برخی خودروسازان مثل لامبورگینی عملکرد بسیار بهتری نسبت به بقیه داشته‌اند. این شرکت در ماه سپتامبر امسال با فروش ۷۳۸ دستگاه خودرو، رکورد جدیدی را به ثبت رسانده و از لحاظ فروش بهترین سپتامبر تاریخ خود را تجربه کرده است. همچنین در سه‌ماههٔ سوم سال ۲۰۲۰ نیز لامبورگینی موفق به فروش ۲۰۸۳ دستگاه خودرو شده اما بااین‌حال برای شکستن رکورد فروش سال گذشته که جهشی ۴۳ درصدی نسبت به سال ۲۰۱۸ داشت، باید تا پایان امسال بیش از ۸۲۰۰ دستگاه خودرو بفروشد.

مدیرعامل لامبورگینی «استفانو دومنیکالی» دراین‌باره گفته است:

من به این آمار بسیار افتخار می‌کنم. این اعداد کار عالی‌ای که طی سال‌ها انجام داده‌ایم را تأیید و موقعیت ما را به‌عنوان برندی آرزویی، مطلوب و قوی در دنیای خودرو حفظ می‌کند. تیم ما با انعطاف‌پذیری، آینده‌نگری و آمادگی برای واکنش، یک دورهٔ بلاتکلیفی را پشت سر گذاشت. ما ضمن آزمایش روش‌های جدید برای برقراری ارتباط با خریداران و علاقه‌مندان، با نگاه مداوم به آینده به تلاش خود برای دستیابی به اهداف جدید ادامه می‌دهیم

لامبورگینی یکی از اولین شرکت‌هایی بود که در پی شیوع بیماری کرونا فعالیت‌های خود را تعطیل کرد اما پس از وقفه‌ای یک‌هفته‌ای، با یک برنامهٔ میان‌مدت اصلاح‌شده و سازمان‌دهی مجدد مونتاژ خودروها دوباره کار خود را از سر گرفت. این شرکت اندکی پس از شروع مجدد فعالیت خود، سه محصول جدید شامل اوراکان RWD اسپایدر، سیان رودستر و اسنزا SCV12 را معرفی کرد. در طول این مدت همچنین لامبورگینی به دو نقطهٔ عطف مهم هم دست پیدا کرد که تولید ۱۰ هزار دستگاه اونتادور و ۱۰ هزار دستگاه اوروس بودند.

برچسب ها:

لامبورگینی
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/7/19
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط