icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین افشای تصاویر نسل جدید هیوندای آزرا ،متفاوت تر از همیشه

افشای تصاویر نسل جدید هیوندای آزرا ،متفاوت تر از همیشه

comments 0 1398/7/29

به تازگی تصاویری منتشر شده که نشان می دهد هیوندای برای آزرای جدید برنامه کاملا متفاوتی را در پیش گرفته چرا که در این تصاویر سدان کره ای از زبان طراحی کاملا جدیدی بهره می برد.آزرا در حال حاضر نسل ششم خود را سپری می کند که برای نخستین بار سه سال پیش معرفی شده بود. از همین رو هیوندای در حال کار برای حفظ عرضه نسخه جدیدی از این خودرو می باشد.

هیوندای در این فیس‌لیفت چراغ‌های خمیدهٔ نسخهٔ قبلی را کنار گذاشته و آن‌ها را با نمونه‌های زاویه‌دارتر و با لبه‌های تیز جایگزین کرده که بسیار به نسل جدید سوناتا شباهت دارند. این چراغ‌ها همچنین به داخل جلوپنجرهٔ بازطراحی‌شده کشیده شده‌اند و ظاهری تیزتر و اسپرت‌تر به خودرو بخشیده‌اند. در ادامهٔ چراغ‌ها نیز درون جلوپنجره لامپ‌هایی کار شده است که احتمالاً نقش دی‌لایت را بازی می‌کنند.

تصویر دیگری از آزرای جدید بخش عقبی آن‌را نشان می‌دهد که در اینجا هم طراحان هیوندای خطوط منحنی را با خطوط تیز و شکسته جایگزین کرده‌اند. در این قسمت سپر متفاوت به همراه چراغ‌های جدیدی به چشم می‌خورد که البته هنوز هم با یک نوار چراغ‌دار به هم متصل شده‌اند. علاوه بر این، سر اگزوزهای اصلاح‌شده‌ای هم در زیر سپر قابل‌مشاهده هستند.

هرچند فعلاً مشخصاتی از پیشرانه‌های فیس‌لیفت آزرا در دست نیست اما به‌احتمال‌زیاد موتورهای کنونی شامل 2.4 لیتری GDi چهار سیلندر، 3 لیتری V6 MPi لامبادا، 3 لیتری V6 GDi لامبادا و 3.5 لیتری V6 MPi لامبادا بدون تغییر باقیمانده و همچنان ارائه خواهند شد. با توجه به اینکه هیوندای از مدل 2017 به عرضهٔ آزرا در ایالات‌متحده خاتمه داد، بازار این خودرو در حال حاضر صرفاً به کرهٔ جنوبی، چین و خاورمیانه محدود می‌شود.

برچسب ها:

هیوندای
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/7/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط