icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تصاویر رسمی پورشه کاین GTS مدل 2021

انتشار تصاویر رسمی پورشه کاین GTS مدل 2021

comments 0 1399/3/22

پورشه به تازگی تصاویر رسمی از نسخه 2021 شاسی بلند کاین GTS را منتشر نموده است.بر اساس اطلاعات موجود و انتشار این تصاویر مشخص است ژرمن ها بزودی این محصول جدید خود را رونمایی خواهند کرد.

به‌طور منطقی کاین کوپه GTS باید از همان پیشرانه 8 سیلندر 4 لیتری توئین توربوی پانامرا GTS استفاده کند و در این صورت قدرت 453 اسبی و گشتاور 620 نیوتون متری خواهد داشت. این پیشرانه با یک گیربکس 8 سرعته PDK و سیستم چهار چرخ محرک همکاری می‌کند.

احتمال اینکه قدرت کاین کوپه GTS بیشتر از مدل توربو باشد بسیار کم است اما اگر پورشه تصمیم بگیرد این فاصله را با یک نسخه سریع دیگر همچون کاین GT پر کند هنوز هم فضای کافی بین مدل‌های توربو و توربو S E-Hybrid وجود خواهد داشت.

گفته می شود کاین کوپه GTS شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت 4.5 ثانیه‌ای به همراه پکیج سفارشی اسپورت کرونو را خواهد داشت و سقف سرعت آن به 270 کیلومتر در ساعت خواهد رسید.

اما برای اینکه بدانیم این نسخه GTS چه چیزهایی برای عرضه دارد بهتر است منتظر انتشار بیانیه رسمی پورشه باشیم. البته تصور می‌کنیم پکیج اسپورت دیزاین پورشه که شامل عناصر تیره‌رنگ و نشان‌های GTS است در این قدبلند جذاب عرضه شود. به نظر می‌رسد ترمزها نیز بزرگ‌تر از سایر نسخه‌های کاین کوپه بوده و ارتفاع خودرو نیز اندکی کاهش یافته است. همین موضوع درباره پانامرا GTS هم صدق می‌کند.

داخل کابین هم شاهد استفاده زیاد از آلکانترا روی فرمان، کنسول مرکزی، پانل درب‌ها، استراحت گاه دست، صندلی‌ها و پوشش سقف هستیم.

کابین این خودرو در مقایسه با کاین S، توربو یا توربو S E-Hybrid بیشتر روی راننده تمرکز کرده است. این کابین همچنین جوان پسندتر بوده و خب طبیعی هم هست چراکه همواره خط‌مشی پورشه درباره GTS این‌گونه بوده است.

اما نسخه عادی کاین GTS هم به همراه برادر کوپه خود معرفی شده است. این دو خودرو از هر لحاظ به جز استایل عقب شبیه یکدیگر بوده و اگزوزها باهم متفاوت هستند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/3/22
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط