icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تصاویر فولکس واگن تیگوان کوپه

انتشار تصاویر فولکس واگن تیگوان کوپه

comments 0 1399/5/8

همانطور که با خبر هستیم قرار است بزودی نسخه کوپه فولکس واگن تیگوان بصروت رسمی معرفی شود.اما قبل از آن و در چین تصاویر بدون پوشش این کراس اوور کوپه منتشر شده است.

 این خودرو که تیگوآن X نام گرفته و قرار است اواخر امسال در چین معرفی شود، یک کراس‌اوور کوپهٔ شیک است که طراحی دماغهٔ آن مشابه نسخهٔ فیس‌لیفت تیگوآن مدل ۲۰۲۱ است؛ اما این شباهت‌ها در همین‌جا به پایان می‌رسد زیرا تیگوآن X از شیشهٔ جلوی شیب‌دارتری برخوردار است که به سمت سقفی با شیب ملایم جریان یافته است.

بزرگ‌ترین تغییرات اما در بخش عقبی خودرو روی داده است زیرا در اینجا شاهد درب صندوق کاملاً جدیدی با یک اسپویلر یکپارچه هستیم. برای تیگوآن X همچنین سپر عقب منحصربه‌فردی با دو سر اگزوز تزئینی به همراه چراغ‌های جدیدی طراحی شده که توسط نوار LED باریکی به هم متصل شده‌اند. طبق گزارش‌ها، نسخهٔ کوپهٔ تیگوآن ۴,۷۶۴ میلی‌متر طول، ۱,۸۵۹ میلی‌متر عرض و ۱,۶۲۸ میلی‌متر ارتفاع داشته و فاصلهٔ محوری آن برابر با ۲,۷۹۱ میلی‌متر است. این یعنی تیگوآن X طولی تقریباً هم‌اندازهٔ تیگوآن آل‌اسپیس دارد اما ارتفاع آن حدود ۵۰ میلی‌متر کمتر است.

 

گفته شده تیگوآن X توسط جوینت ونچر فولکس‌واگن-سایک در چین تولید و با دو پیشرانهٔ بنزینی ۲ لیتری توربوشارژ به بازار عرضه خواهد شد. موتور پایه ۱۸۶ اسب بخار قدرت تولید می‌کند درحالی‌که موتور قوی‌تر باید ۲۲۰ اسب بخار قدرت داشته باشد. هنوز مشخص نیست که آیا تیگوآن X فقط مخصوص بازار چین است یا در بازارهای خارج از این کشور هم عرضه خواهد شد اما این نسخهٔ کوپه می‌تواند عضو جالبی برای اضافه شدن به خانوادهٔ تیگوآن باشد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/5/8
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط