icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار تیزر رسمی کابین مرسدس بنز S کلاس مدل 2021

انتشار تیزر رسمی کابین مرسدس بنز S کلاس مدل 2021

comments 0 1399/4/17

مرسدس بنز در تکاپو برای رونمایی از کلاس S مدل 2021 بوده و شاید مهمترین بخش این خودرو به تحول گسترده کابین این سدان لوکس باز می گردد. نخستین تصاویر از کابین S کلاس جدید حاکی از نصب یک صفحه نمایش بزرگ در کنسول میانی می داد. حالا انتشار تیزر رسمی تایید کننده این مهم می باشد.

با اینکه محصول جدید مرسدس در چند روز آینده به‌صورت کامل رونمایی نخواهد شد اما برنامه زنده برای اصحاب رسانه و طرفداران پخش خواهد شد. تا اینجا تیزری از نمای جلوی S کلاس جدید و تصویری رسمی از سیستم اطلاعات سرگرمی تبلت مانند MBUX منتشر شده است.

کابین این خودرو به اندازه نسل پیشین از دکمه‌های فیزیکی استفاده نکرده اما داشبورد ساده‌تری دارد که صفحه لمسی حرف اول را در آن می‌زند. ابعاد این صفحه‌نمایش فعلاً منتشر نشده اما به جرات می‌توان گفت این بخش تقریباً شبیه صفحه‌نمایش ۱۷ اینچی تسلا مدل S و X می‌باشد.

 

ابعاد بزرگ صفحه‌نمایش به مرسدس اجازه داده اکثر عملکردهای خودرو را در آن جای دهد. در این تیزر می‌توانیم تنظیمات کنترل سیستم تهویه را ببینیم که در پایین قرار گرفته و صفحه‌نمایش ناوبری نیز در بخش بالاتر است. نیازی به گفتن نیست که پشت آمپرها نیز تمام دیجیتالی بوده و در تصاویر جاسوسی منتشر شده یک هدآپ دیسپلی پیشرفته را نیز دیده‌ایم. احتمالاً این تکنولوژی از واقعیت افزوده برای ناوبری استفاده خواهد کرد.

 

اما از نظر قوای محرکه ما می‌دانیم که پیشرانه ۱۲ سیلندر در S کلاس جدید دیده خواهد شد اما این نیروگاه فقط مختص مدل‌های مایباخ خواهد بود و دیگر خبری از AMG S65 نخواهد بود. برای اولین بار مرسدس اقدام به فروش نسخه ۱۲ سیلندر با سیستم چهار چرخ محرک خواهد کرد و پیشرانه‌های ۶ و ۸ سیلندر نیز از تکنولوژی هیبریدی ملایم برخوردار خواهند شد. درست همانند نسل پیشین، قوای محرکه ۴ سیلندر نیز در برخی بازارها عرضه خواهد شد.

 

اخیراً تائید شده نسخه‌های استاندارد، طویل و بسیار طویل S کلاس جدید به همراه فرمان پذیری چرخ های عقب و سیستم خودران سطح ۳ عرضه در دسترس خواهد بود و نهایتاً سیستم خودران سطح ۴ نیز ارائه خواهد شد. نسل جدید این سدان لوکس از پلتفرمی کاملاً جدید برخوردار بوده ساختاری که از سال ۲۰۱۵ تاکنون در دست توسعه می‌باشد.

در آینده جزئیات بیشتری از این خودروی شاخص را خدمت شما عزیزان تقدیم خواهیم کرد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/4/17
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط