icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار جزئیات و قیمت تویوتا تاکوما

انتشار جزئیات و قیمت تویوتا تاکوما

comments 0 1399/6/2

تویوتا تاکوکا یکی از جذابترین پیکاپ های حال حاضر دنیا برشمرده می شود و حالا ژاپنی های قیمت این غول بارکش را اعلام کرده اند.

تویوتا تاکوما که حداقل با ۳۳ پیکربندی متنوع در دسترس است وارد مدل سال ۲۰۲۱ خود شده است. این خودرو به مدت ۱۵ سال پیاپی پرفروش‌ترین خودروی کلاس بسیار رقابتی پیکاپ های میان سایز بوده است. تویوتا که به دنبال بهبود هرچه بیشتر آمار فروش این خودرو است اقدام به معرفی نسخه سفارشی تریل ادیشن کرده است.

این خودرو که اولین بار در نمایشگاه شیکاگو رونمایی شده بود قیمت ۳۴,۰۰۵ دلاری در نسخه تک دیفرانسیل و قیمت ۳۷,۰۸۰ دلاری در مدل چهار چرخ محرک دارد.

 

البته این تنها تغییر خانواده تاکوما ۲۰۲۱ نیست زیرا مدل نایت شید ادیشن نیز در نسخه‌های تک و دو دیفرانسیل قابل انتخاب است. همان‌گونه که از نام این پیکاپ برمی‌آید تاکوما نایت شید ادیشن دارای عناصر مشکی‌رنگ در بدنه و کابین بوده و قیمت نسخه‌های تک و دو دیفرانسیل آن به ترتیب ۳۹,۹۰۵ و ۴۲,۹۸۰ دلار می‌باشد. این مدل‌های سفارشی تنها مختص خانواده تاکوما نبوده و همان‌گونه که قبلاً دیده‌اید سایر محصولات تویوتا نیز با همین تریم های جدید معرفی شده‌اند.

 

از آنجایی که تاکوما سال پیش نیز روانه اتاق عمل شده بود بنابراین در مدل ۲۰۲۱ تغییرات قابل‌توجهی دیده نمی‌شود. البته تویوتا سیستم تهویه مطبوع دو ناحیه‌ای را به‌صورت استاندارد به تمامی مدل‌های ۶ سیلندر اضافه کرده و سستم صوتی را نیز ارتقا داده است. همچنین از تریم SR5 به بالا شاهد وجود کیت کمک‌های اولیه هستیم. نسخه پرچم‌دار TRD Pro فاقد رنگ بدنه سبز نظامی بوده و حالا رنگ مشابهی با نام لونار راک معرفی شده است.

اگر منتظر نسل جدید تاکوما هستید پس باید چند سالی صبر کنید زیرا طبق شنیده‌ها این خودرو به عنوان مدل سال ۲۰۲۴ عرضه خواهد شد. شاید این خودرو ارتباطاتی با هایلوکس داشته باشد تا هم هزینه‌ها کاهش یافته و هم زمان توسعه بهبود یابد هرچند فعلاً چیزی به‌صورت رسمی اعلام نشده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/6/2
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط