icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار مشخصات فنی و کاتالوگ پیکاپ جک T8 از سوی کرمان موتور

انتشار مشخصات فنی و کاتالوگ پیکاپ جک T8 از سوی کرمان موتور

comments 0 1399/7/3

کرمان روز گذشته بصورت رسمی مشخصات فنی و کاتالوگ جدیدترین محصول خود با نام جک T8 را منتشر کرد. این محصول تازه وارد بازار ایران یک پیکاپ با ظاهری جسور است که می توانند با ویژگی های خاص خود رقیب قابلی برای گزینه  موجود باشد.

پیکاپ های در بسیاری از بازارهای دنیا در راس جدول پرفروش ترین ها قرار دارد و البته ایرانی هم علاقه وافری به این دست از خودروها دارند اما بازار بسیار محدود و نبود گزینه های مطرح جهانی از قبیل تویوتا هایلوکس و غیره باعث گردیده ایرانی ها برای خرید پیکاپ به گزینه های دست دوم و قدیمی در بازار بپردازند.حال کرمان موتور می خواهد با تولید انبوه پیکاپ جک T8 بخش اعظیم از بازار را از آن خود کند که البته ظاهر جسور و تنومند این پیکاپ تازه وارد می تواند این مهم را برای کرمان موتور عملی نماید.

بر اساس کاتالوگ منتشر شده این پیکاپ چینی بر خلاف اکثر گزینه های موجود در بازار که پیشرانه 2.4 لیتری مجهز هستند ،از پیشرانه 2.0 لیتری توربو بهره می برد لذا جک T8 با این موتور می تواند حداکثر قدرت 174 اسب بخار و گشتارو 290 نیوتن متر را به چرخها منتقل نماید.

یکی دیگر از مشخصه‌های جک T8، به امکانات ایمنی و رفاهی آن مربوط می‌شود. جک T8 خودرویی نسبتا مجهز است و با ارایه سیستم‌های مختلف ایمنی نظیر کنترل کشش، کنترل پایداری، کنترل ایستایی در سربالایی و ترمز کمکی، نوید پیکاپی ایمن و مدرن را می‌دهد. در زمینه امکانات ایمنی نیز جک T8 موفق ظاهر می‌شود و با عرضه تجهیزاتی همچون سیستم ورود و استارت بدون کلید، کامپیوتر سفری، تریم چرمی کابین، سیستم صوتی به همراه نمایشگر و شش بلندگو، پاور ویندوز و دی‌لایت خود را برتر از اکثر رقبا نشان می‌دهد.

 

قابل ذکر لاست کرمان موتور قرار است بدلیل تحریم ها موجود ،نام این خودرو را به KMC T8 تغییر دهد. همچنین در خصوص قیمت این خودرو هنوز احضار نظر رسمی نشده است اما می تواند حدس که KMC T8 در حدود 600 میلیون تومان بدست مصرف کنندگان برسد.

برچسب ها:

جک
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/7/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط