icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین انتشار غیر رسمی تصاویر شورولت کامارو کروک

انتشار غیر رسمی تصاویر شورولت کامارو کروک

comments 0 1394/4/6

پردیس خودرو: استراتژی شرکت ها برای رونمایی از محصولات جدیدشان کاملا تغییر کرده است. در گذشته کمپانی های بزرگ خودرو سازی قبل از رونمایی رسمی محصولات جدیدشان هیچ تصویر و فیلمی از خودرو منتشر نمی کردند و بر این موضوع اهتمام ویژه ای داشتند.

 

 

شورولت کاماروی جدید کروک

اما امروز تنها چند روز یا هفته تا تاریخ رونمایی رسمی تصاویری از خودروی منتشر می شود که این تصاویر نه مخفی هستند و نه جاسوسی بلکه این عکسها یا توسط وب سایت رسمی کمپانی سازنده  و یا از خودرو در محل کارخانه سازنده عکس گرفته می شود.اما  این عکسها بعد از چند ساعت بعد از وب سایت رسمی حذف می گردد و عنوان می گردد که این تصاویر به اشتباه بر روی وب سایت قرار گرفته وبصورت غیر رسمی به بیرون درز کرده است.اما به نظر می رسد که این حربه جدید تبلیغاتی کمپانی های بزرگ برای ایجاد هیجان و جلب توجه بیشتر می باشد.

گواه این مطلب این است که چند هفته پیش و چند روز مانده به  رونمایی بی ام سری 7  جدید تصاویر خودرو برای چند ساعت بر روی وب سایت رسمی بی ام و در اتریش  قرار گرفت و به سرعت حذف شد و یا تصویر رنو WID که توسط وب سایت رسمی رنو در هند قبل از رونمایی منتشر شده بود .همچنین تصاویر تویوتا هایلوکس در محل تست کارخانه  تنها چند ماه مانده به رونمایی منتشر شد.

شورولت هم از این غافله عقب نمانده و تصویر شورولت کاماروی کروک را برای چند ساعت بروری وب سایت خود قرار داد و به سرعت آن را حذف کرد.همین چند ساعت کافی بود تا تصاویر این خودرو در فضای مجازی به سرعت منتشر گردد.

 

شورولت کاماروی جدید کروک

در تصاویر منتشر شده مشخص است که در طراحی ظاهری خودرو کارنوتیل یا همان کروک  تغییراتی ایجاد نشده و فقط سقف این خودرو بصورت جمع شوند کروک  گردید است.

شورولت کاماروی جدید کروک

شورولت کاماروی جدید کروک

 

در خصوص موارد فنی خودرو هنوز اطلاعاتی منتشر نشده اما شورولت برای مدل سدان چهار در این خودرو 3 مدل موتور مختلف در نظر گرفته است .اولین موتور این  خودرو که اقصادی ترین هم می باشد یک موتور چهار سیلندر 2.0 لیتری توربو شارژدار بوده و توان خروجی آن برابر با 275 اسب بخار می باشد. گزینه دوم یک موتور V6 با حجم موتور 3.6 لیتری و حداکثر قدرت 335 اسب بخار می باشد. قویترین پیشرانه در نظر گرقته شده  برای این خودروی زیبا موتور V8  با حجم موتور 6.2 لیتری و حداکثر قدرت 445 اسب بخار می باشد. این موتور پر قدرت در حقیق موتور کوچک شده شورولت کورت می باشد که شورولت برای کامارو در نظر گرفته است

.شورولت کاماروی جدید کروک

همچنین شورولت برای انتقال قدرت این موتور ها دو نوع گیربکس 6 سرعته و 8 سرعته اتوماتیک در نظر گرفته است.

 

 برای دیدن ویدئو این خودرو اینجا کلیک کنید.

تهیه شده در پردیس خودرو وب سایت جامع ثبت آگهی خرید و فروش خودرو

user-img

نویسنده :

comments 0 1394/4/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط