icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین اگر سوپر اسپرت سازان کامیون بسازند

اگر سوپر اسپرت سازان کامیون بسازند

comments 0 1399/6/18

همه ما می دانیم که ظاهر کامیون ها از نظر زیبا شناسی چندان اهمیتی ندارد و اکثر گزینه های موجود در بازار دارای ظاهری ساده هستند.اما چه اتفاقی خواهد افتاد اگر خودروسازان برتر جهان به سراغ تولید کامیون بروند.

رندرهایی که در ادامه ملاحظه خواهید کرد شامل کامیون‌های خیالی تولیدی توسط استون مارتین، فراری، کونیگ زگ، لامبورگینی، مک لارن، پاگانی و W موتورز هستند و اگرچه هیچ‌کدام از آن‌ها هرگز روی خط تولید را به خود نخواهند دید اما ما واقعاً دوست داریم آن‌ها را در دنیای واقعی هم ببینیم.

رندر کامیون استون مارتین به وضوح از سوپرکار DB11 الهام گرفته و نمای جلوی این گرندتورر به بدنه‌ای بلندقامت و شیشه‌ای پیوند زده شده است.

 

اما کامیون فراری از پورتوفینو الهام گرفته و از سقف شیشه‌ای سود می‌برد. رانندگان برخلاف کامیون‌های امروزی می‌توانند از هوای آزاد لذت ببرند و البته از آنجایی که این کامیون به فراری تعلق دارد بنابراین رنگ قرمز آن نیز بسیار جلب‌توجه می‌کند.

 

کامیون کونیگ زگ یکی از برجسته‌ترین رندرها بوده و از نمای جلوی آگرا و بدنه‌ای مشکی و سفید برخوردار است. کامیون‌های لامبورگینی و مک لارن بر پایه اوروس و ۷۲۰S طراحی شده‌اند. همانند تمامی محصولات لامبورگینی، کامیون این شرکت هم تحت تأثیر خطوط تیز گوشه‌دار است. در مقابل باید گفت مک لارن از طراحی انحنادارتری استفاده کرده و چراغ‌های جلوی بزرگی دارد.

دو کامیون نهایی که به پاگانی و W موتورز تعلق دارند از سوپرکارهای هوایرا و لایکن هایپر اسپورت الهام گرفته‌اند.

برچسب ها:

کامیون
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/6/18
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط