icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ایسوزو دی مکس 2018 با ظاهری جدیدتر و امکانات بیشتر معرفی شد

ایسوزو دی مکس 2018 با ظاهری جدیدتر و امکانات بیشتر معرفی شد

comments 0 1397/7/5

پیکاپ ایسوزو دی مکس در بازار ما ناشناخته نیست چرا که برای برهه ای از زمان بهمن موتور تعداد محدودی از این خودرو زا عرضه نموده که بیشتر آنها در اختیار ناوگان پلیس قرار گرفت اما به ناگهان و بدون هیچ اطلاع رسانی عرضه این وانت پیکاپ ژاپنی تعطیل گردید .نسخه عرضه شده در بازار ایران به نسل  اول این خودرو باز می گردد که در سال 2008 معرفی گردید.

اما این برند ژاپنی در سال 2013 تغییرات بنیادینی را در ظاهر دی مکس ایجاد کرد و عملا نسل دوم این خودرو متولد شد. از آن سال تاکنون ایسوزو دی مکس با بروزرسانی های در ظاهر ،پیشرانه و امکانات به بازار جهانی عرضه می گردد.

ایسوزو دی مکس 2018

به تازگی هم شاهد هستیم ایسوزو نسخه 2018 این وانت پیکاپ کاربردی برای عرضه آماده کرده که نسبت به مدل 2017 از امکانات پیشرفته تری و کابینی با کیفیت تربهره می برد.اولین تغییر عمده در نسخه جدید این وانت به سیستم تعلیق خودرو باز می گردد جایی که مهندسین این شرکت سیستم تعلیق مدل دو کابین این خودرو را از نوع 5 تکه به مجموعه فنر تخت 3 تکه تغییر داده اند تا سواری بهتر و نرم تری را در اختیار سرنشنیان قرار دهد. این تغییر نیز به کمتر شدن صدای کابین منجر شده است.

ایسوزو دی مکس 2018

همچنین مدل 2018 پیکاپ ایسوزو دی مکس حدود 10 کیلوگرم سبکتر گردیده که علاوه بر بهبود راندمان خودرو باعث افزایش 10 کیلوگرمی ظرفیت بار شده است. سیستم‌های ایمنی همچون کنترل تریلر هم‌اکنون به‌صورت استاندارد در تمامی نسخه‌های دو دیفرانسیل موجود است.

ایسوزو دی مکس 2018

دیگر تغییر این وانت پیکاپ به کابین نسبتا بروزرسانی شده خودرو باز خواهد گشت که در آن شاهد طراحی بهتر استراحتگاه دست ،استفاده از تریم براق در برخ نقاط کابین مانند اطراف شیشه بالا بر ها ،ورودی های هواو جعبه داشبورد خواهیم بود. همچنین نشان دی مکس بصورتی جذابی بر روی درب جعبه داشبورد نیز نصب شده است.

ایسوزو دی مکس 2018

پیشرانه عرضه شده دی مکس 2018 برای بازار ها اروپایی موتوری توربو دیزل با حداکثر قدرت 164 اسب بخار و بیشنه گشتاور 360 نیوتن متر می باشد.طبق اظهارات ایسوزو این خودرو می تواند به بدون اضافه کردن ممکل بنزین استاندارد یورو 6 را پاس نماید.

ایسوزو دی مکس 2018

از آخرین تغییرات باید به عرضه سه رنگ جدید جدید قرمز، آبی و خاکستری توسط این شرکت اشاره کرد.قیمت دی مکس 2018 در بریتانیا بری نسخه پایه تک دیفرانسیل برابر با 16799 پوند و برای فولترین نسخه که Blade نام دارد برابر با 29799 پوند اعلام شده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1397/7/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط