icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بررسی بیشتر نسل جدید مازراتی گرن‌توریسمو بدون پوشش استتار

بررسی بیشتر نسل جدید مازراتی گرن‌توریسمو بدون پوشش استتار

comments 0 1400/7/11

مدت زیادی است که مازراتی گرن‌توریسمو برای نونوار شدن اساسی از بازار خارج شده اما سرانجام اواخر امسال یا اوایل سال آینده نسل جدید آن پدیدار خواهد شد. تاکنون پروتوتایپ‌هایی از این کوپهٔ جذاب ایتالیایی در حال آزمایش رؤیت شده‌اند که ایدهٔ نسبتاً خوبی از ظاهری کلی خودرو در اختیار ما قرار داده‌اند اما بااین‌حال پوشش‌های استتاری مانع از تشخیص جزئیات طراحی آن هستند. حال اما این رندرها می‌خواهند چهرهٔ گرن‌توریسموی جدید را بدون این پوشش‌های مزاحم نشان دهند.

با توجه به تصاویر جاسوسی، نسل جدید گرن‌توریسمو تناسبات مشابهی با نسل قبلی دارد اما طراحی آن که از سوپراسپرت موتور وسط MC20 الهام گرفته، مدرن‌تر شده است. به همین دلیل، این رندرها چراغ‌های جلویی بسیار شبیه به سوپراسپرت مذکور را نشان می‌دهند. ورودی‌های هوای بزرگ، جلوپنجرهٔ برجسته و کاپوت عضلانی هم از دیگر ویژگی‌های بخش جلویی این ماشین هستند. در بخش جانبی هم ویژگی‌هایی مثل رینگ‌های مشکی و نقره‌ای با کالیپرهای ترمز آبی‌رنگ و دریچهٔ هوای بزرگی پشت گلگیر جلو جلب‌توجه می‌کند.

زیبایی طراحی نسل جدید گرن‌توریسمو در عقب آن‌هم ادامه پیدا کرده و در اینجا نیز با چراغ‌های باریک LED، اسپویلر فیبر کربنی، چهار سر اگزوز و دیفیوزر تهاجمی شاهد نمای جذابی هستیم که البته تا حدودی یادآور آلفارومئو جولیا کوادریفولیو است. مازراتی اعلام کرده است که گرن‌توریسموی جدید در دو نسخهٔ درون‌سوز و الکتریکی تولید خواهد شد که نسخهٔ درون‌سوز آن به همان پیشرانهٔ ۳ لیتری V6 توئین توربوی MC20 مجهز می‌شود و برخلاف نسل قبلی، از موتورهای V8 خبری نخواهد بود.

برچسب ها:

مازراتی
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/7/11
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط