icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بروز رسانی کیا موهاوی برای سال 2021

بروز رسانی کیا موهاوی برای سال 2021

comments 0 1399/10/29

کیا شاسی‌بلند بدنه روی شاسی موهاوی در بازار کره را برای مدل ۲۰۲۱ مورد به‌روزرسانی قرار داده است. این ماشین با اضافه شدن سیستم رانندگی نیمه‌خودکار که در بزرگراه‌ها و در ترافیک‌های شلوغ کار می‌کند حالا هوشمندتر از قبل شده است. علاوه بر این، موهاوی مدل ۲۰۲۱ به کروز کنترل مبتنی بر ناوبری هوشمند هم مجهز شده که سرعت ورود و خروج از بزرگراه‌ها را تنظیم می‌کند. دستیار جلوگیری از برخورد جلو نیز اگر در چهارراه‌ها خطر برخورد با وسایل نقلیهٔ دیگر را تشخیص دهد به‌طور خودکار ترمزها را درگیر می‌کند.

 

در کابین خودرو نمایشگر سربالا از ۸.۵ اینچی به ۱۰ اینچی تبدیل شده و حالا می‌تواند اطلاعات پیچ‌های جاده را هم به نمایش درآورد. یکی دیگر از ویژگی‌های جدید موهاوی مدل ۲۰۲۱ نیز تجهیز به سیستمی است که با توجه به قد راننده، به‌طور خودکار صندلی، غربیلک فرمان و آینه‌های جانبی را تنظیم می‌کند. علاوه بر این، حالا شارژر بی‌سیم گوشی‌های هوشمند در همهٔ تیپ‌های خودرو به‌صورت استاندارد ارائه می‌شود و با ضخیم‌تر شدن شیشهٔ جلو نیز موهاوی ۲۰۲۱ ساکت‌تر شده است.

 

زیر کاپوت موهاوی اما تغییری صورت نگرفته و در اینجا همچنان همان پیشرانهٔ ۳ لیتری V6 توربودیزل با ۲۶۰ اسب بخار قدرت و ۵۶۰ نیوتن متر گشتاور قرار گرفته است. این موتور که با استانداردهای آلایندگی یورو ۶ مطابقت دارد، به یک گیربکس هشت سرعتهٔ اتوماتیک متصل است تا نیروی خود را به هر چهارچرخ برساند. موهاوی مدل ۲۰۲۱ در سه تیپ به بازار کره عرضه می‌شود که قیمت تیپ پایهٔ آن بنام پلاتینوم از ۴۸.۷ میلیون وون معادل ۴۴,۵۰۰ دلار آغاز می‌شود. این رقم در تیپ میانی مستر به ۵۲.۸ میلیون وون معادل ۴۸,۳۰۰ دلار و در تیپ بالایی گراویتی به ۵۶.۹ میلیون وون معادل ۵۲ هزار دلار می‌رسد.

 

برچسب ها:

کیا
user-img

نویسنده :

گروه خبری

comments 0 1399/10/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط