icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین بلاگر روسی مرسدس بنز ای ام جی GT 63 S را به آتش کشید

بلاگر روسی مرسدس بنز ای ام جی GT 63 S را به آتش کشید

comments 0 1399/8/5

حتما خبر پایین انداختن یک یک مرسدس بنز AMG GT63 از بالگرد در روسیه را شنیده اید. ظاهر مالک این خودرو بدلیل مشکلا مربوط به عدم اطمینان و خدمات پس از فروش نامناسب دست به این عمل زده بود.حالا نیز یک بلاگر مشهور روسی که با چنین مشکلاتی روبرو بوده دست به کاری عجیب تر زده تا با این اعتراض موجب حاشیه سازی برای مرسدس بنز شود.

میخائیل لیتوین یک فعال فضای مجازی در روسیه است که مشکلات زیادی با نمایندگی‌ای که مرسدس-ای ام جی GT 63 S خود را از آنجا خریده داشته است.

 

گفته می‌شود از زمانی که او خودروی را خریداری کرده کوپه چهار دربش سریعاً خراب شده و البته به مشکلش نیز رسیدگی نشده است. ظاهراً این فرد قبلاً ۵ بار خودروی خود را به نمایندگی برده و نمایندگی نیز هر بار به دلایلی خودرو را تعمیر نکرده یا آن را بدون تعمیر و به مدت چند هفته نگه داشته است.

در نهایت او تصمیم گرفته پیامی به مرسدس بفرستد و به همین خاطر خودروی خود را در وسط یک زمین خیس آتش زده است. ویدئوی مربوط به آتش‌سوزی GT 63 S موردبحث همین چند ساعت پیش منتشر شده و تا زمان نگارش خبر به بازدید بیش از ۸.۳ میلیون نفری دست یافته است. لیتوین دراین‌باره گفته است:

چند وقتی بود که فکر می‌کردم پس از تجربه چنین مشکلاتی چه کاری بکنم. فکر کردم ایده خوب آتش زدن خودرو است… همین است… من خوشحال نیستم.

 

ما داستان واقعی را نمی‌دانیم و مشخص نیست که این کار به‌صورت داوطلبانه و برای اظهار ناراحتی و عصبانی از مرسدس انجام شده یا اینکه برای جمع‌آوری لایک و کسب شهرت بوده است؛ اما از یک‌چیز مطمئنیم و آن اینکه چنین کاری بسیار هزینه‌بر بوده هرچند احتمال دارد میزان بازدیدهای صورت گرفته از ویدئو و خبر آن بتواند هزینه خودروی آتش گرفته را جبران کند!

برچسب ها:

مرسدس بنز
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/8/5
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط