icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تبدیل جیب گلادیاتور به یک غول آفرود شش چرخ

تبدیل جیب گلادیاتور به یک غول آفرود شش چرخ

comments 0 1399/5/16

خودروهای 6 چرخ در جهان بسیار انگشت شمار بوده و همیشه مورد توجه واقع شده اند. اما شرکت So Flo Jeeps به تازگی یک هیولای واقعی از جیب گلادیاتور را با شش چرخ معرفی کرده است که کاملا متمایز است. اگر ظاهر آن نظر شما را جلب نمی‌کند پس حتماً به صدای پیشرانه ۸ سیلندر ۶.۲ لیتری LS3 آن گوش کنید تا معنی واقعی یک آسمان‌خراش متحرک را درک کنید.

این شرکت کار خود را با کشیده‌تر شدن فریم گلادیاتور شروع کرده است. کشیده شدن ساختار خودرو فضای کافی برای نصب یک اکسل اضافی را فراهم کرده است. قوای محرکه اصلاح شده این خودرو نیز شامل دیفرانسیل ۹ اینچی با لوکر دیترویت ترو تراک است. این تنظیمات باعث شده‌اند گلادیاتور یک هیولای ۶ چرخ تمام‌وقت باشد.

گلادیاتور همچنین ارتفاع بالاتری از سطح زمین پیدا کرده است. پایدار کننده‌های فالکن نیز باعث شده‌اند رام کردن این هیولا کمی آسان‌تر شود.

دگرگونی‌های مکانیکی رخ داده در گلادیاتور بیش از حد کافی هستند اما So Flo Jeeps روی ظاهر آن نیز کار کرده تا پروژه‌ای کامل تحویل داده شود. این شرکت از نمای جلوی خودرو با نام گرامپر نام می‌برد زیرا ترکیبی از جلوپنجره و سپر یک‌تکه است. کاپوت فایبرگلاس و پف کرده نیز گیرا به نظر می‌رسد. برای محافظت محفظه بار هم یک اپوسکی سه‌تکه تدارک دیده شده است. این هیولا در شب نیز با چراغ‌های جلوی جدید و سیستم تعلیق درخشان خود خودنمایی می‌کند.

داخل کابین هم چرم دست‌دوز دیده می‌شود. همانند تصاویر منتشر شده، همچنان می‌توان درب‌ها و سقف گلادیاتور ۶ چرخ را جدا کرد و از هوای آزاد لذت برد.

گلادیاتور ۶ چرخ موردبحث قیمت پایه ۱۴۰ هزار دلاری داشته اما نسخه دیزلی آن را نیز می‌توان با بهای ۱۵۰ هزار دلاری خریداری کرد.

برچسب ها:

جیپتیونینگ
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/5/16
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط