icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تصاویر بدون پوشش نخستین شاسی بلند استون مارتین

تصاویر بدون پوشش نخستین شاسی بلند استون مارتین

comments 0 1398/7/29

این روزها انتشار تصاویر جاسوسی یکی از مهیج ترین بخش از خبر های خودرویی را به خود اختصاص داده است چرا که می توانیم چهره های خودروهایی که هنوز رونمایی نشده اند را مشاهده نماییم. همین امر سبب گردیده عکاسان جاسوس وب‌سایت اسپانیایی AutoPista موفق به گرفتن تصاویری از استون مارتین DBX گردند که در نوع نخستین تصاویر بدون پوشش از اولین شاسی بلند این خودروساز بریتانیایی می باشد.

این خودرو به رنگ خاصی است که می‌توان آن‌را چیزی بین صورتی و بنفش دانست. استایل کلی DBX به‌گونه‌ای است که به نظر می‌رسد طراحان یک DB11 را به یک کراس‌اوور تبدیل کرده‌اند. جلوپنجرهٔ نمادین و سنتی آستون‌مارتین بر نمای جلویی این خودرو سلطه دارد و توسط چراغ‌های بیضی‌شکلی احاطه شده است.

در این تصاویر تمام جزئیات DBX کاملاً مشخص نیستند اما به نظر می‌رسد روی کاپوت آن برآمدگی‌ها و خطوطی کار شده باشد و صرفاً با یک قطعهٔ تخت و صاف طرف نیستیم. در پروفیل جانبی خودرو نیز خط برجسته‌ای به چشم می‌خورد که از نوک چراغ جلو آغاز شده و به چراغ‌های عقب ختم می‌شود. علاوه بر این، تریم کرومی L شکل که پشت گلگیرهای جلو جای گرفته از یکنواختی این نما کاسته و ریل‌هایی هم روی سقف خودرو دیده می‌شوند درحالی‌که اسپویلر کشیدهٔ عقب نیز از این زاویه قابل‌توجه به نظر می‌رسد.

در بخش عقبی DBX بیش از همه چراغ‌های باریک متصل‌به‌هم جلب‌توجه می‌کنند که بسیار به چراغ‌های ونتیج شباهت دارند درحالی‌که درون سپر نیز دو سر اگزوز نسبتاً بزرگ جلب‌توجه می‌کنند. این شاسی‌بلند بریتانیایی به همان پیشرانهٔ 4 لیتری V8 توئین توربوی مرسدس بنز مجهز شده که البته در اینجا 550 اسب بخار قدرت و 700 نیوتن متر گشتاور تولید می‌کند اما ممکن است بعداً پیشرانهٔ V12 هم برای آن ارائه گردد. آستون‌مارتین در دسامبر امسال رسماً DBX را رونمایی می‌کند درحالی‌که تحویل آن به خریداران در سال 2020 آغاز خواهد شد.

برچسب ها:

استون ماریتن
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1398/7/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط