icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تقاضای بالای جی ام سی هامر ادیشن وان تولید را افزایش داد

تقاضای بالای جی ام سی هامر ادیشن وان تولید را افزایش داد

comments 0 1399/10/1

وقتی هامر در قالب یک پیکاپ الکتریکی معرفی شد ،سازنده آن را شگفت زده کرد چرا که کلیه ظرفیت تولید آن در همان ساعت پیش فروش شد.

 این نشان می‌دهد که آمریکایی‌های زیادی به پرداخت مبالغ شش‌رقمی برای هامر الکتریکی علاقه دارند. هرچند تعداد دقیق سفارش‌های خرید هامر ادیشن وان فاش نشده اما به گفتهٔ یک نمایندگی، جی‌ام‌سی سفارشات کافی برای تولید سال اول را دریافت کرده است. علاوه بر این، همان نمایندگی گفته است که جی‌ام‌سی در حال ارزیابی برای امکان تولید بیشتر از ادیشن وان است.

 

هامر EV در Factory Zero تولید خواهد شد که قبلاً مرکز مونتاژ Detroit-Hamtramck نام داشت. همراه با این تغییر نام، به‌منظور تجهیز کارخانه به ابزارآلات جدید و دیگر ارتقاءهای مختلف، سرمایه‌گذاری ۲.۲ میلیارد دلاری هم در این کارخانه صورت گرفته که گفته می‌شود بزرگ‌ترین سرمایه‌گذاری در تاریخ جنرال موتورز است. با توجه به بررسی افزایش تولید هامر، انتظار می‌رود جنرال موتورز سرمایه‌گذاری بیشتری در این تأسیسات انجام دهد تا بتواند تقاضای زیاد برای ادیشن وان را تأمین کند. انتظار می‌رود تولید این پیکاپ تا اواخر سال ۲۰۲۱ آغاز شود.

 

علاوه بر این، نمایندگی‌های جی‌ام‌سی که قصد فروش هامر EV را دارند هم وظیفهٔ بزرگی خواهند داشت زیرا این نمایندگی‌ها برای تجهیز خود به امکانات و ابزار لازم برای فروش و خدمات پیکاپ الکتریکی باید حدود ۱۴۰ هزار دلار هزینه کنند. تاکنون تنها نیمی از نمایندگی‌های جی‌ام‌سی با این اقدام پرهزینه موافقت کرده‌اند. البته با توجه به تقاضای زیادی که برای هامر EV وجود دارد، این نمایندگی‌ها در آینده می‌توانند سود بالایی را کسب کنند.

 

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/10/1
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط