icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تویوتا وایلدلندر 2020 معرفی ،نسخه چینی تویوتا راو 4

تویوتا وایلدلندر 2020 معرفی ،نسخه چینی تویوتا راو 4

comments 0 1398/7/29

بازار چین به حدی بزرگ و گسترده است که خودروسازان بزرگ جهان مجبور باشند محصولات خود را مطابق باسلیقه مردمان این کشور تغییر دهند. در اخرین مورد تویوتا با همکاری گک جوینت ونچر خود در چین از شاسی بلند جدیدی با نام وایلد لندر رونمایی کرد که در حقیقت همان نسخه چینی شده تویوتا راو4 است. البته طراحی دو خودرو در بخش‌های جلو و عقب تفاوت‌های چشمگیری با همدیگر دارد.

اگرچه هیچ‌کسی این خودرو را با یک لکسس اشتباه نمی‌گیرد اما نمای جلوی آن به نوعی از جلوپنجره‌ی دوکی‌شکل مشهور لکسس قرض گرفته شده است.

بنا به گفته‌ی اتو 163، تویوتا وایلدلندر همچنین دارای چراغ‌های جلوی ماتریکس LED است که نرم‌تر از نمونه‌های بکار رفته در راو 4 جدید می‌باشد. همچنین جای مه شکن‌ها عوض شده و سپر نیز طراحی جدیدی دارد. در بخش عقب هم چراغ‌هایی افقی‌تر که فضای بیشتری را روی درب پشتی اشغال کرده‌اند دیده می‌شوند.

 خریداران این خودرو خواهند توانست از بین دو پیشرانه یکی را انتخاب کنند. اولی از نوع 2 لیتری تنفس طبیعی 170 اسب بخاری بوده و دومی هم نسخه‌ی هیبریدی 2.5 لیتری با خروجی 219 اسب بخار می‌باشد. پیشرانه اول با گیربکس CVT همکاری می‌کند درحالی‌که مدل هیبریدی از گیربکس E-CVT با حالت‌های اکو، نرمال و اسپورت برخوردار است.

اما داستان جلوپنجره‌ی دوکی‌شکل روی این خودرو چیست؟ واضح است که تویوتا حس می‌کند طراحی محصولات لکسس جواب داده و این امر را می‌توان روی طراحی آوالون 2020 هم دید. البته تصمیم درباره‌ی اینکه راو 4 جدید با جلوپنجره‌ی دوکی‌شکل بهتر می‌شد یا خیر را به شما واگذار می‌کنیم.


انتظار می‌رود فروش تویوتا وایلدلندر جدید از اواخر سال جاری میلادی شروع شود.

برچسب ها:

تویوتاگک
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/7/29
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط