icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تویوتا پرادو بلک ادیشن ،قدرت بیشتر و جذابتر

تویوتا پرادو بلک ادیشن ،قدرت بیشتر و جذابتر

comments 0 1399/5/15

تویوتا به تازگی نسخه بلک ادیشن پرادو را معرفی نموده که منجر به افزایش قدرت این شاسی بلند محبوب شده است.

اولین تغییر به پیشرانه ۴ سیلندر ۲.۸ لیتری توربودیزلی مربوط می‌شود که به خاطر توربوی بزرگ‌تر افزایش قدرت مناسبی را تجربه کرده است. حداکثر قدرت این نیروگاه آهنین از ۱۷۷ به ۲۰۴ اسب بخار رسیده است. قطعاً این قدرت بیشتر باعث بهبود عملکرد پرادو در جاده و خارج از آن خواهد شد.

بسته ایمنی مخصوص تویوتا نیز بهبود یافته است. این بسته شامل برد تشخیص بیشتر برای سیستم پیش از برخورد است تا با آن بتوان عابران پیاده و دوچرخه‌سواران را بهتر مشاهده کرد. همچنین هشدار خروج از مسیر، دستیار تشخیص علائم ترافیکی و عملکرد اعلان استارت پیشرفته خودرو نیز در این بسته دیده می‌شوند.

 

همچنین مدل‌های TZ-G و TX L پکیج هم‌اکنون دارای سیستم هشدار ترافیک پشتی به عنوان یک آپشن هستند. دیگر تجهیزات جدید این شاسی‌بلند ژاپنی عبارت است از صفحه‌نمایش ۹ اینچی به همراه ارتباط گوشی هوشمند. مدل پرچم‌دار TZ-G همچنین دارای پدال شیفترهای گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک استاندارد است.

 

تویوتا لندکروزر پرادو در ژاپن هم‌اینک با نسخه‌ای سفارشی به نام TX L پکیج بلک ادیشن عرضه می‌شود که این خودرو بر پایه نسخه TX با پکیج L بنا شده و از طراحی تیره بدنه و کابین سود می‌برد.

نسخه بلک ادیشن پرادو در بدنه دارای جلوپنجره، چراغ‌های جلو و عقب، آینه‌ها و ریل‌های سقف تیره‌رنگ است. به این موارد باید رینگ‌های ۱۸ اینچی مشکی را نیز اضافه کرد. داخل کابین هم تریم نقره‌ای و پشت آمپرهایی با پس‌زمینه مشکی دیده می‌شود.

قیمت لندکروزر پرادو در ژاپن از معادل ۳۴,۲۵۰ دلار برای مدل پایه شروع شده و به معادل ۴۰,۳۰۰ دلار برای نسخه بلک ادیشن می‌رسد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/5/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط