icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیونینگ سنگین والد بر روی تویوتا هایلوکس

تیونینگ سنگین والد بر روی تویوتا هایلوکس

comments 0 1399/1/3

والد اینترنشنال که به تیونینگ های عجیب و غریب مشهور است ، اینبار به سراغ تویوتا هایلوکس رفته تا این خودرو را به یکی از متمایز ترین پیکاپ ها تبدیل نماید.  این خودرو که اسپورت لاین بلک بایسون ادیشن نام گرفته کاملاً آماده‌ی حمله به مسیرهای خشن می‌باشد.

هایلوکس والد کاملاً تیره‌رنگ و عصبی بوده که دلیل آن تغییرات گسترده در خودرو همچون اضافه شدن بچه گلگیرها، لاستیک‌های بزرگ، کاپوت متمایز و… می‌باشد.

کیت بدنه پهن والد نیز 55 میلی‌متر بر پهنای خودرو افزوده و چراغ‌های LED اضافی نیز باعث بهبود میدان دید راننده در شب می‌شوند.

از دیگر ویژگی‌های پیکاپ والد می‌توان بال عقب روی سقف، سپر جلوی سفارشی، گارد مخصوص در جلو، اسپویلر درب پشتی و خروجی اگزوز جانبی اشاره کرد. رینگ‌های جارت 1PC نیز با ابعاد 20 اینچی در دسترس هستند هرچند می‌توان رینگ‌های 22 اینچی را نیز سفارش داد.

چراغ‌های جلوی LED در اسپویلر سقف از طراحی آشنایی برخوردار شده‌اند زیرا قبلاً آن‌ها را در محصولات دیگر والد همچون سوزوکی جیمنی بلک بایسون دیده‌ایم.

اما آیا این خشن‌ترین و گیراترین محصول تیون شده از نسل هشتم تویوتا هایلوکس می‌باشد؟ شاید این‌طور نباشد زیرا قبلاً محصولات تیون شده دیگری را دیده‌ایم که کاملاً جذاب هستند. حتی یکی از نسخه‌های تیون شده هایلوکس از نظر عمق غوطه‌وری در آب می‌تواند هایلوکس والد را پشت سر بگذارد.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/1/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط