icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیونینگ سنگین پورشه کاین توسط منصوری

تیونینگ سنگین پورشه کاین توسط منصوری

comments 0 1399/6/28

تیوینک کار مشهور جهان ،منصوری برای همه ما ایرانی ها کاملا شناخته شده است.حالا این تیون کار دست بر روی کاین گذاشته و تغییرات قابل توجهی را بر روی شاسی بلند پورشه ایجاد نموده است.

متمایزترین قطعه نصب شده روی کاین کاپوتی فیبر کربنی است که رنگ آن در تضاد با بدنه‌ی نارنجی‌رنگ کاین می‌باشد. در ورودی‌های هوا، گلگیرها، بخش بالایی آینه‌ها و رکاب‌های جانبی نیز از این ماده سبک‌وزن استفاده شده است. حتی قوس چرخ ها نیز دارای فیبر کربن بوده و منصوری از این ماده در اسپویلر روی سقف و اسپویلر لبه‌ای نیز استفاده کرده است.

کاین و کاین کوپه روی رینگ‌های ۲۳ اینچی با طرح مشکی مات نشسته‌اند. داخل کابین نیز از بهترین چرم برای پوشاندن تقریباً تمامی سطوح استفاده شده است. به این موارد باید عناصر فیبر کربنی و پوشش سقف آلکانترا را نیز اضافه کرد.

 

یک پکیج تیونینگ بدون ارتقای پیشرانه کامل نخواهد بود و به همین خاطر منصوری از پیشرانه ۸ سیلندر این خودرو قدرت ۶۹۰ اسبی و گشتاور ۹۰۰ نیوتون متری را استخراج کرده است. این قدرت بیشتر از طریق برنامه‌ریزی دوباره ECU و اگزوز اسپورت به دست آمده است. کاین تیون شده هم‌اکنون شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۳.۲ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۳۰۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

 

منصوری اخیراً نیز برنامه‌های خود برای تیون حداقل ۶ محصول شاخص دنیای خودرو از جمله تایکان را اعلام کرده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/6/28
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط