icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین تیونینگ هیجان انگیز سانتافه توسط کارلکس دیزاین

تیونینگ هیجان انگیز سانتافه توسط کارلکس دیزاین

comments 0 1399/3/12

کارلکس دیزاین برای آخرین پروژه خود به سراغ هیوندای سانتافه رفته و با کیت بدنه سفارشی چهره ای خشن  و هیجان انگیز به این کره ای بلند قامت بخشیده است. نام این پروژه اوربان ادیشن می باشد.

این پکیج از سپرهای جلو و عقب جدید، جلوپنجره کاملاً بزرگ با لوگوی کارلکس در مرکز، اسپویلر سقفی، دیفیوزر عقب، چهار خروجی اگزوز، رینگ‌های 20 اینچی، بچه گلگیرها و طرح دو رنگ بدنه تشکیل شده است. قطعاً سانتافه با این پکیج ظاهر بسیار متفاوتی پیدا کرده است.داخل کابین نیز صندلی‌های چرمی سفارشی با عناصر آلکانترا و رنگ لیمویی دیده می‌شود. همین طرح روی پانل درب‌ها و فرمان نیز بکار رفته است.

خود فرمان دارای نوار رنگی، عناصر آلکانترایی و طراحی D شکل می‌باشد. این تیونر می‌گوید شکل فرمان جدید سانتافه باعث می‌شود راننده به خوبی آن را در دست گرفته و کنترل خوبی روی خودرو داشته باشد.

همچنین در کابین این خودرو چندین ویژگی سفارشی همچون پشت‌سری‌ها بکار رفته که همین جزئیات باعث تمایز سانتافه کارلکس دیزاین با نمونه‌های استاندارد می‌شود.

اگرچه زمان عرضه دقیق این خودرو مشخص نشده اما می‌توان گفت اوربان ادیشن سانتافه به زودی در دسترس خواهد بود.افرادی که همچنان به مدل عادی این کراس اوور علاقه دارند از شنیدن اینکه کره‌ای‌ها به دنبال به‌روزرسانی سانتافه هستند خوشحال خواهند شد. ظاهراً سانتافه در فیس لیفت یک عمل جراحی نسبتا سنگین را تجربه خواهد کرد.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/3/12
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط