icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین جگوار ویژن گرن توریسمو،نسخه ای مرموز در بازی ویدئویی

جگوار ویژن گرن توریسمو،نسخه ای مرموز در بازی ویدئویی

comments 0 1398/8/6

چه اتفاقی می‌افتد اگر طراحان زبردست جگوار یک خودروی مسابقه‌ای جذاب را با کنسول بازی پلی‌استیشن 4 ترکیب کنند؟! نتیجه‌ی کار این جگوار ویژن گرن توریسمو خواهد بود که کوپه‌ای تمام الکتریکی و مرموز برای حضور در بازی ویدئویی گرن توریسمو اسپورت می‌باشد.

ویژن گرن توریسمو که قرار است اواخر ماه نوامبر وارد بازی مجازی گرن توریسمو اسپورت شود یک خودروی دو درب کم ارتفاع و با ابهت است که از سه پیشرانه الکتریکی استفاده کرده و قدرت ترکیبی 1005 اسب بخاری دارد. این خودرو در بازی یاد شده شتاب صفر تا 100 کیلومتر در ساعت کمتر از 2 ثانیه‌ای داشته و حداکثر سرعت آن از 320 کیلومتر در ساعت عبور می‌کند. جگوار همچنین قول داده محصول مجازی‌اش هندلینگ بسیار خوبی داشته باشد.برخلاف اکثر خودروهای الکتریکی، جگوار ویژن گرن توریسمو صدایی شبیه خودروهای بنزینی خواهد داشت. جگوار از صدای پیشرانه‌ی 6 سیلندر 3.8 لیتری متعلق به خودروی مسابقه‌ای دی تایپ مسابقات 24 ساعته لمانز 1957 استفاده کرده است.

اما وقتی به ظاهر خودرو نگاه کنید واقعاً به پرفورمنس ویژن گرن توریسمو اهمیت زیادی نخواهید داد. با دیدن این خودرو به یاد خودروهای مسابقه‌ای نمادین جگوار می‌افتید. جلوپنجره‌ی کشیده نیز ابهت دوچندانی به خودرو بخشیده است.

راننده با باز کردن بالای خودرو وارد کابین شده و در سمت راست آن می‌نشیند. غربیلک فرمان مسابقه‌ای هم حس و حال متفاوتی داشته و پشت آمپرهای کوچک و شفاف خودرو نیز بالای ستون قرار گرفته‌اند. صندلی (البته اگر بتوان آن را صندلی نامید) شبیه بخش ویژه‌ای از خودرو بوده و خیلی راحت به نظر نمی‌رسد. شاید غیرعادی‌ترین ویژگی این خودرو دستیار هولوگرافیکی با نام کیتی است که البته در گیم پلی ظاهر نخواهد شد.

برچسب ها:

جگوار
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/8/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط