icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین حضور زودتر از موعد نسل جدید ایسوز دی مکس وارد در بازار

حضور زودتر از موعد نسل جدید ایسوز دی مکس وارد در بازار

comments 0 1399/10/27

از زمانی که اولین بار چشممان به جمال نسل جدید ایسوزو دی مکس روشن شد چند ماهی می‌گذرد. این خودرو اکتبر ۲۰۱۹ در منطقه جنوب آسیا معرفی شد اما مشخص است که حضور این پیکاپ در بازار بریتانیا کمی زمان برده زیرا اولین نمونه‌های آن از ماه مارس امسال به دست مشتریان خواهند رسید.

 

ایسوزو دی مکس جدید از طراحی ظاهری مدرن‌تر و گیراتری سود برده و بخش جلوی آن کاملاً تحت تأثیر جلوپنجره بزرگ و سپری تیز قرار گرفته است. به این موارد باید چراغ‌های LED جدید را نیز اضافه کنیم.

 

شاید بزرگ‌ترین تغییر این خودرو نسبت به نسل قبل در کابین رخ داده باشد جایی که دی مکس جدید از طراحی داشبورد کاملاً جدید با متریال نرم و سیستم اطلاعات سرگرمی جدید برخوردار شده و در کل فضای لوکس‌تری را شاهد هستیم.

 

زیر پوست دی مکس جدید شاسی نردبانی تقویت شده‌ای قرار گرفته که دارای ریل‌های بزرگ‌تر و پانل اضافی برای حفاظت بهتر از زیر بدنه است. این موارد با سیستم تعلیق جدید در جلو و عقب، متریال ضد صدای بیشتر و فرمان حساس به سرعت جدید ترکیب شده‌اند.

 

نسل جدید دی مکس با پیشرانه دیزلی یورو ۶ که قدرت ۱۶۲ اسب بخاری و گشتاور ۳۶۰ نیوتون متری دارد وارد بازار بریتانیا خواهد شد. این پیشرانه با گیربکس ۶ سرعته دستی استاندارد یا ۶ سرعته اتوماتیک سفارشی همکاری می‌کند. گیربکس اتوماتیک این خودرو ۲۵ درصد تعویض دنده سریع‌تری نسبت به نسل پیشین دارد. همچنین مدل‌های دارای سیستم چهار چرخ محرک از قفل دیفرانسیل عقب و… سود خواهند برد.

این پیکاپ جدید در چهار تریم و سه نوع بدنه عرضه خواهد شد و از جمله تجهیزات استاندارد آن می‌توان به ترمز اضطراری خودکار، تشخیص علائم ترافیکی، محدود کننده سرعت هوشمند و هشدار خروج از مسیر اشاره کرد. دی مکس جدید تنها پیکاپ بازار بریتانیا خواهد بود که به‌صورت استاندارد به رادار عقب در تمامی مدل‌های دوکابین مجهز است.

برچسب ها:

ایسوزو
user-img

نویسنده :

comments 0 1399/10/27
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط