icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین خودروهایی که تا سال 2021 تولید خواهند شد- قسمت اول

خودروهایی که تا سال 2021 تولید خواهند شد- قسمت اول

comments 0 1397/5/6

حدس زدن آینده به خصوص در صنعت خودرو کار مشکلی است. سلیقه ی مصرف کنندگان به سرعت تغییر پیدا می کند و شرکت ها هم مجبور هستند به سرعت عکس العمل نشان دهند و این واکنش های خودروسازان هم در مباحث مختلف مانند مهندسی، تکنولوژِی و طراحی محدود می شود. درحال حاضر ما اطلاعات خوبی درباره ی خودروهایی که قرار است در سال 2019 و 2020 عرضه شوند در دست داریم. اما در این نوشتار درباره ی مدل های 2021 برندهای مطرح دنیا خواهیم پرداخت.

در این لیست کمی جای بحث وجود دارد زیرا ممکن است خودروی معرفی شده تا آن سال مذکور آماده نباشد و برخی هم مانند لامبورگینی سدان شایعه هستند. تولید برخی از این خودروها نیز یه صورت رسمی توسط خود شرکت سازنده تأیید شده است.

2021 BMW M2 CSL

2021 BMW M2 CSL

علاقه مندانی که امیدوار به M2 GTS هستند حالا باید چشم به راه یک نسخه ی دیگر از این خودرو با پسوند سه حرفی متفاوت باشند که به نظر می آید در سال 2021تولید خواهد شد. M2 در حال حاضر با پیشرانه ی دتیون شده ی 3 لیتری خطی بای توربو با کد S55 که بر روی M3 و M4 نسب است در رقابت حضور دارد و این به معنی قدرت و هیجان فوق العاده ی GTS این مدل خواهد بود.

2021 جنسیس اسنشیا

2021 جنسیس اسنشیا

برند لوکس جنسیس در این سال ها پیشرفت فوق العاده ای داشته است که باعث می شود حضور محصولی از این برند در این لیست با یک خودروی جذاب عجیب نباشد. این خودرو در نمایشگاه خودروی نیویورک در سال 2018 رونمایی شد. خودروی مفهومی ای که از پلتفرم برقی استفاده می نماید و قرار است به تولید برسد. اگرچه هنوز اخبار خاصی مبنی بر آغاز تولید این مدل در دسترس نیست اما مدیر عامل جنسیس اسرار خاصی بر تولید این خودرو دارد.

2021 کادیلاک اسکالا

2021 کادیلاک اسکالا

شایعه ها درباره ی یک سدان پرچمدار کادیلاک چندان جدید نیست اما گزارشات اخیر نشان می دهند که خودروی مفهومی اسکالا 2016 قرار است بالاخره وارد خط تولید شود و از پلتفرم مشترکی با CT6 بهره ببرد. قرار است این کمپانی آمریکایی اسکالا را به عنوان کادیلاک پریمیوم معرفی نماید.

2021 خودروی تمام برقی اینفینیتی

2021 خودروی تمام برقی اینفینیتی

کمپانی اینفینیتی چندان درباره ی محصولات برقی خود شفاف نیست. اما قرار است این وضعیت با تولید اولین محصول برقی این شرکت در سال 2021 کاملا تغییر پیدا کند. این خودرو دنباله ی خودروی مفهومی Q Inspiration که در سال 2018 در نمایشگاه خودروی دیترویت رونمایی شد را ادامه می دهد.

2021 SUV برقی لاگوندا

2021 SUV برقی لاگوندا

زیر برند لوکس استون مارتین قرار است در سال 2021 با یک شاسی بلند برقی وارد رقابت شود. جزئیات چندانی در دسترس نیست اگرچه که طراحی این شاسی بلند شباهت بسیاری به کانسپت ویژن در نمایشگاه خودروی ژنو 2018 دارد.

2021 سدان لامبورگینی

2021 سدان لامبورگینی

از لحظه ای که لامبورگینی از کانسپت چهار در استوک رونمایی کرد شایعه درباره ی این که این خودروساز ایتالیایی در حال ساخت یک سدان اسپرت است همه جای فضای مجازی پخش شد. با  توجه به ساخت یک شاسی بلند از  این شرکت یک محصول سدان نیز واقعی تر به نظر می رسد. احتمال می رود این خودرو از پلتفرم مشترک با پانامرا با نام MBS استفاده کند و از پیشرانه ی4 لیتری 8 سیلندر بای توربوی همان خودروها هم استفاده نماید.

user-img

نویسنده :

ایمان غفاری

comments 0 1397/5/6
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط