icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین خودروهای کوچک شهری ،هدف بعدی تسلا

خودروهای کوچک شهری ،هدف بعدی تسلا

comments 0 1398/11/3

خودروهای الکتریکی تسلا تا کنون همگی دارای پرفورمنسی بالا بوده و در جایگاهی قرار دارند که از دسترس بیشتر اقشار جامعه بدور هستند. اما ظاهرا تسلا برای همه گیر شدن محصولاتش تصمیم دارد در آینده نزدیک خودروی کوچکتر از مدل Xو Y را تولید نماید.

این رندر که اخیراً در شبکه‌های مجازی منتشر شده نشان دهنده‌ی یک هاچبک الکتریکی جدید است که احتمالاً به دنبال شکار خودروهایی همچون شورولت بولت، نیسان لیف و فولکس‌واگن ID.3 جدید می‌باشد. این تصویر ظاهراً از سند رسمی منتشر شده توسط تسلا برداشته شده است. تسلا در اسناد معرفی تأسیسات طراحی و مهندسی جدید خود که قرار است در چین ساخته شود این تصویر را منتشر نموده است. شاید هم این خودروی فعلاً بی‌نام به‌طور ویژه برای بازار چین طراحی شده باشد.

البته باید گفت تسلا عادت به تولید خودروها برای بازارهایی که در آمریکا عرضه نمی‌شوند ندارد. ولی خب ایلان ماسک همیشه به خاطر به چالش کشیدن قوانین قبلی خود شناخته شده و نمی‌توان دراین‌باره هیچ‌گونه پیش‌بینی دقیق و قاطعی را انجام داد.

با توجه به افزایش تنوع در سبد محصولات تسلا و همچنین عرضه نسخه‌های ارزان‌تر از مدل 3، انتظار داریم چنین خودرویی تولید شود.

برچسب ها:

تسلا
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/11/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط