icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین خودروی آخر زمانی اینفینیتی QX80 اینکاس

خودروی آخر زمانی اینفینیتی QX80 اینکاس

comments 0 1399/2/30

در تورنتوی کانادا کمپانی مشهور اینکاس سالهاست که به تولید خودروهای زرهی مشغول است .محصولات این شرکت به گونه ای طراحی شده اند که گویا برای آخر زمان تجهیز شده اند چرا که در برابر گلوله ،نارنجک و غیره می تواند براحتی جان سرنشنیانش را حفظ نماید.

جدای از خودروهای خاص تولیدی توسط خود شرکت، اینکاس اقدام به تقویت قابل‌توجه شاسی بلندهایی همچون بنتلی بنتایگا و لینکلن نویگیتور نیز کرده است. البته این بار شاهد ارتقای کرگدن ژاپنی یعنی اینفینیتی QX80 هستیم که وظیفه حفاظت از سرنشینان مهم خود را بر عهده گرفته است.

این خودرو هم‌اکنون از سطح حفاظتی BR6 بالستیک برخوردار شده و می‌تواند در برابر انفجار ناشی از نارنجک‌های دستی DM51 مقاومت کند. از نظر گلوله نیز QX80 اینکاس در برابر گلوله‌های 7.62 میلی‌متری متعلق به سلاح‌هایی همچون AK-47 مقاوم است. گلوله‌های یاد شده نمی‌توانند در بدنه یا شیشه‌ها نفوذ کنند.

حفاظت این خودرو تنها به موارد یاد شده محدود نمی‌شود. باتری و سیستم‌های کنترل الکترونیکی نیز محافظ جداگانه‌ای دارند. همچنین لولای درب‌ها، سیستم تعلیق و دیگر نقاط مهم بدنه تقویت شده‌اند تا در برابر هرگونه تهاجمی مقاوم باشند. حتی لاستیک‌ها نیز از نوع ران فلت هستند.

این شاسی‌بلند که بر پایه نیسان آرمادا/پاترول شکل گرفته از پیشرانه 8 سیلندر 5.6 لیتری استفاده می‌کند. از جمله تجهیزات سفارشی QX80 می‌توان به پکیج زرهی سبک‌وزن، چراغ‌های اضطراری، سیستم آتش‌خاموش‌کن، ترمزها و رینگ‌های هوی دیوتی و… اشاره کرد.

قیمت اینفینیتی QX80 اینکاس فعلاً مشخص نشده اما انتظار داریم قیمت این خودرو کاملاً بالا باشد.

برچسب ها:

اینفینتی
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/2/30
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط