icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین خودروی مدیر عامل بوگاتی چیست

خودروی مدیر عامل بوگاتی چیست

comments 0 1398/11/3

همه ما فکر می کنیم مدیر عامل بوگاتی یکی از سوپر اسپرت های لاکچری تولید کمپانی خود را سوار می شود اما وقتی بدانیم که استفان وینکلمن  مدیر عمل این هایپر کار ساز یک پورشه از نوع پانامرا اسپورت توریسمو سوار می شود مطمئنا سوپرایز خواهیم شد

وینکلمن این موضوع را در مصاحبه با اتوکار فاش کرده و البته گفته که هر سال خودروی خود را عوض می‌کند. او همچنین خاطرنشان ساخته از زمان حضور در سمت مدیرعاملی بوگاتی همه‌ی محصولات تولیدی این شرکت را رانده است. وینکلمن این را هم گفته که حضور در آئودی باعث شده او خودروهای RS ارباب حلقه‌ها را دوست داشته باشد. البته می‌دانیم که خودروهای انتخابی او همگی زیر چتر گروه فولکس‌واگن قرار دارند.

اما استیشن پرفورمنس پورشه به زودی فیس لیفت خواهد شد و حدس می‌زنیم وینکلمن هم در آینده‌ای نزدیک خودروی خود را تعویض خواهد کرد.

مصاحبه اتوکار با وینکلمن تنها درباره سلیقه خودرویی او نبوده است. رئیس بوگاتی همچنین درباره حرکت بعدی این شرکت سخن گفته است. این موضوع با جدیدترین دستاورد بوگاتی یعنی شکستن سد سرعت 482 کیلومتر در ساعت با شیرون دم دراز هماهنگ بوده است. البته رکوردشکنی جدید بوگاتی آخرین تلاش این برند برای ثبت رکورد سرعت در جهان می‌باشد.

بوگاتی در قدم بعدی روی شتاب جانبی کار خواهد کرد و بنابراین به دنبال شکست رقبا در زمینه‌های داون فورس، هندلینگ و کاهش وزن خواهد بود.

زمانی که از وینکلمن درباره نسخه‌های متنوع و سفارشی شیرون پرسیده شده او گفته که قطعاً نسخه‌های دیگری از هایپرکار در راه خواهد بود. البته این مدیر رده‌بالا تائید کرده نسخه سفارشی دیگری از شیرون تولید نمی‌شود بلکه بوگاتی اول روی تحویل مدل‌های فروخته شده تمرکز خواهد کرد و سپس دیوو را به دست مشتریان خواهد رساند.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/11/3
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط