icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین دست نوازش برابوس بر مرسدس بنز GBL

دست نوازش برابوس بر مرسدس بنز GBL

comments 0 1399/5/12

تیونیگ کار مشهور برابوس قطعات جدیدی را برای مرسدس بنز GBL معرفی نموده که بر جذابیت های این کراس اوور آلمانی افزوده است.

این شاسی‌بلند که جادارتر، قدبلند و کاربردی‌تر از GLA است از اسپویلر جلوی دوتکه و همچنین ورودی‌های هوای جدید در کناره‌ها سود می‌برد. ماژول‌های LED نیز روی سقف نصب شده‌اند تا دید راننده در شب و هنگام استفاده از نوربالا بهتر شود. اسپویلر عقب جدید هم‌ روی درب پشتی خودنمایی می‌کند.

چهار خروجی اگزوز کرومی تیره با قطر ۹۰ میلی‌متر هم وجود دارند درحالی‌که رینگ‌های ۱۸ تا ۲۰ اینچی نیز باعث بهبود جذابیت ظاهری GLB می‌شوند. مشتریان می‌توانند لاستیک‌های ۲۵۵/۴۰ محصول کمپانی‌های کانتیننتال، پیرلی یا یوکوهاما را برای قدبلند ژرمنی خود سفارش دهند.

 

فنرهای اسپورت برابوس باعث شده‌اند ارتفاع خودرو حدود ۳۰ میلی‌متر کاهش یابد. البته می‌توان در نسخه‌های چهار چرخ محرک سفارش افزایش ۳۵ میلی‌متری ارتفاع خودرو از سطح زمین را داد تا عبور و مرور با خودرو در برخی مناطق راحت‌تر شود.

 

اما برابوس کیت پرفورمنسی نیز برای GLB 250 تدارک دیده به گونه‌ای که قدرت و گشتاور پیشرانه ۲ لیتری این خودرو از ۲۲۱ اسب بخار و ۳۵۰ نیوتون متر به ۲۶۷ اسب بخار و ۴۳۰ نیوتون متر رسیده است. این خودرو هم‌اکنون شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت ۶.۶ ثانیه‌ای و حداکثر سرعت ۲۴۰ کیلومتر در ساعتی دارد.

برابوس می‌گوید افزایش قدرت دیگر نسخه‌های بنزینی و دیزلی این شاسی‌بلند نیز در راه است.

پلاک‌های آلومینیومی و لوگوی برابوس، کف‌پوش‌های سفارشی و چرم مرغوب به همراه رنگ‌های متنوع هم بخشی از بهبودهای GLB هستند.

user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/5/12
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط