icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین دوج چاجر SRT پهن پیکر اسپید کور در نمایشگاه سما 2021

دوج چاجر SRT پهن پیکر اسپید کور در نمایشگاه سما 2021

comments 0 1398/7/20

شاید یکی از جذابترین رویداد خودرویی سال ،نمایشگاه SEMA باشد چرا که خودروهایی در این نمایشگاه حاضر خواهند شد که با کیت های هیجان انگیز تیونینگ شده اند.اسپید کور نیز یکی از فعالین این صنعت دو ماه مانده به آغاز این نمایشگاه خبر از تدارک یک دوج چاجر هلکت SRT خاص برای غرفه خود داده است.

این شرکت فعلاً به چیز زیادی اشاره نکرده اما تائید کرده که خودروی موردبحث به برخی قطعات فیبر کربنی مجهز خواهد شد. با توجه به تصویر منتشر شده می‌توان گفت که در بخش جلو قطعات فیبر کربنی زیادی نصب شده است.

همچنین در این تصویر تیزری می‌توان لاستیک‌ها و رینگ‌های جدید به همراه اگزوز متمایز را مشاهده کرد. مگنا فلو می‌گوید این اگزوز برای استفاده در پیست بوده و همچنین تائید شده که برای راندن خودرو در شهر نیز اگزوز سری کامپتیشن قابل انتخاب است.

البته جالب‌ترین جنبه‌ی این خودرو پیشرانه‌ی آن است. اسپیدکور پیشرانه‌ی استاندارد 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژردار با قدرت 707 اسبی و گشتاور 881 نیوتون متری را با دو توربوشارژر آمیخته است. هنوز اشاره‌ای به پرفورمنس نشده اما کمپانی سازنده قبلاً یک چلنجر SRT دیمن توئین توربو با خروجی 1202 اسب بخاری در روی چرخ ها را معرفی کرده است.

هنوز مشخص نیست که آیا قدرت چارجر نیز در همان حد خواهد بود یا خیر اما خب کنترل این خودرو راحت‌تر باید باشد زیرا از سیستم چهار چرخ محرک نیز در آن استفاده خواهد شد.

جزئیات زیادی به‌صورت یک راز باقی مانده اما چارجر SRT هلکت پهن‌پیکر استاندارد شتاب صفر تا 96 کیلومتر در ساعت 3.6 ثانیه‌ای و حداکثر سرعت 315 کیلومتر در ساعتی دارد. داج ادعا کرده چارجر SRT هلکت سریع‌ترین و قوی‌ترین سدان تولید انبوه دنیاست.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1398/7/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط