icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین ردیاب موتو سیکلت راهی برای امنیت وسیله ی نقلیه شما

ردیاب موتو سیکلت راهی برای امنیت وسیله ی نقلیه شما

comments 0 1403/1/15

موتورسیکلت‌ها وسیله‌ای بسیار کاربردی به‌خصوص در شهرهای پرترافیک و پرفت‌وآمد محسوب می‌شوند؛ به‌همین‌دلیل، تعداد آن‌ها روز‌به‌روز درحال افزلیش است. در این شهرها مردم بیشتر به موتورسیکلت‌ها روی می‌آورند. مسئله‌ای که ‌وجود دارد، تأمین امنیت موتورسیکلت‌ها است. موتورها مانند ماشین، قفل محافظی برای جلوگیری از سرقت ندارند؛ به‌همین‌دلیل، امکان به سرقت رفتن‌ آن‌ها به نسبت بیشتر است. برای جلوگیری از سرقت موتورسیکلت، راه‌هایی اندیشیده شده است. یکی از آن‌ها نصب ردیاب بر روی موتورها است. با این ردیاب موتورسیکلت، حتی در صورت سرقت نیز به‌راحتی می‌توان موتور را پیدا کرد. در ادامه با این وسیله‌ی کاربردی از ایران جی پی اس بیشتر آشنا می‌شویم.

بهترین راه تأمین امنیت موتورسیکلت

موتورها بیشتر از دیگر وسایل نقلیه در معرض تهدید و سرقت قرار دارند. البته ردیاب خودرو نیز در irangps وجود دارد. با استفاده از ردیاب موتور سیکلت نیز می‌توان مسیر رفته موتور را فهمید و برای بازگرداندن آن اقدام کرد. البته این تنها کاربرد ردیاب موتور نیست. یکی دیگر از کاربردهای آن پیگیری مسیر پیک‌ موتوری برای شرکت‌های پیک است. ردیاب‌ها به‌سبب پیشرفت تکنولوژی به‌وجود‌ آمده‌اند. نه‌تنها برای موتورسیکلت‌ها ردیاب وجود دارد، بلکه ردیاب شخص و ردیاب خودرو هم تولید شده‌اند.

ویژگی‌های ردیاب‌ موتورسیکلت

ویژگی‌های ردیاب‌ موتورسیکلت

یکی از ویژگی‌های ردیاب‌ موتور سیکلت و ردیاب خودرو ایران جی پی اس، اعلام هشدار برای موبایل است. این ردیاب‌ها، در زمان وقوع خطر برای شماره همراه وارد‌شده در ابتدای نصب، هشداری ارسال خواهند کرد. با این هشدار شما از محل موتورسیکلت خود‌ مطلع خواهید شد. اطلاع از مکان و مسیر موتور سیکلت، از دیگر ویژگی‌های نصب ردیاب موتورسیکلت است. با ردیاب شما می‌توانید بلافاصله پس از دورشدن موتور از محل امن آن، از مسیر یا محل قرارگیری‌اش مطلع شوید.

ردیاب‌ها جهت پردازش اطلاعات دریافتی یا ارسالی، دارای یک هسته‌ی پردازنده هستند. با نصب یک ردیاب که قدرت پردازش بیشتری دارد، دقت در پردازش و ارسال اطلاعات به شما نیز دقیق‌تر می‌شود؛ به‌همین‌دلیل، چه در هنگام خرید ردیاب موتور سیکلت و چه در هنگام خرید ردیاب شخص و خودرو، دقت ردیاب را در پردازش اطلاعات مدنظر قرار دهید. ریموت یا قابلیت تنظیم از راه دور، یک ویژگی ضروری برای هر ردیابی است. با استفاده از این ویژگی، می‌توانید در هر فاصله‌ای از موتور خود، تنظیمات ردیاب را تغییر دهید. برای مثال می‌توانید با استفاده از ویژگی ریموت، در صورت سرقت موتور، دستور خاموش کردن موتور را به ردیاب بدهید. البته این امکان برای هر ردیابی وجود ندارد.

انواع سنسورها در ردیاب

ردیاب موتورسیکلت می‌تواند سنسورهای متفاوتی داشته باشد. یکی از این سنسورها، سنسور ضربه است. ردیاب در صورت وارد آمدن ضربه به موتورسیکلت، هشداری را برای شخص مالک ارسال می‌کند. از سنسورهای موردنیاز دیگر برای ردیاب، سنسور قطع برق است. این سنسور در صورت قطع شدن منبع برق ردیاب، که می‌تواند شامل به سرقت رفتن باطری نیز باشد، هشداری را برای فرد ارسال می‌کند. برخی ردیاب‌ها، هشدارهای پیشگیرانه نیز اعلام‌ می‌کنند. برای مثال در زمان روشن شدن موتور هم ردیاب می‌تواند اعلام هشدار کند.

انواع ردیاب در irangps

در ادامه انواع ردیاب را بررسی می‌کنیم:

ردیاب مگنتی

ردیاب مگنتی یا همان ردیاب اهنربایی اشاره به نوع اتصال ردیاب بر روی وسیله‌ی نقلیه‌ی شما دارد. این ردیاب، یک ردیاب ضد سرقت است که توسط آهن‌ربا بر روی بدنه‌ی خودروی شما نصب می‌شود. قدرت آهنربای ردیاب اهنربادار بسیار زیاد است. به قدری که در روی دست‌اندازها، کارواش و با دیگر ضربه‌ها از جا کنده نمی‌شود. ردیاب اهنربادار انواع مختلفی ازجمله ردیاب ارزان قیمت و ردیاب کوچک دارد که می‌توانید از سایت ایران‌جی‌پی‌اس خریداری کنید. ردیاب ضد سرقت آهن‌ربایی، ضد ضربه و‌ ضد گردوغبار نیز است. همچنین، امکان بازبینی مسیرهای طی‌شده تاکنون در این ردیاب ارزان وجود دارد.

جی پی اس خودرو یا ردیاب خودرویی

ردیاب gps خودرو که از انواع دیگر آن، ردیاب موتورسیکلت است، با برق ولتاژ ۲۴_۱۲ ولت کار می‌کند. gps خودرو با برق خودرو کار می‌کند و البته هیچ‌گونه اختلالی در سیستم برق خودرو ایجاد نمی‌کند. در صورت آشنایی شما با سیستم برق وسیله‌ی نقلیه، ردیاب موتورسیکلت و‌ جی پی اس خودرو را خودتان هم می‌توانید نصب کنید.

ردیاب شخصی

ردیاب شخصی

این نوع ردیاب قابل استفاده برای اشخاص نیز است. می‌توانید آن را برای کودکان خود به‌کار ببرید. مورد دیگر استفاده‌ی آن برای افراد بیمار، ناتوان و‌ حتی سالمندان است. ممکن است افراد در هر سنی قادر به یادآوری آدرس خانه‌ی خود‌ و یافتن آن نباشند. که در اینجا بهترین راه، استفاده از ردیاب است. این ردیاب‌ها اطلاعات دقیق مکان افراد را بر روی موبایل یا رایانه‌ی شما به نمایش در‌می‌آورند. علاوه بر این‌ها مسیرهای پیموده‌ی افراد نیز قابل مشاهده است.

ایران جی‌پی‌اس

ایران جی‌پی‌اس

این‌ مرکز اقدام به عرضه‌ی انواع ردیاب ضد سرقت، ردیاب ارزان، ردیاب کوچک، ردیاب اهنربایی، ردیاب موتورسیکلت، ردیاب مخفی و انواع دیگر کرده است. هسته‌ی ردیاب‌های ایران جی‌پی‌اس از قوی‌ترین انواع هسته‌ها تشکیل شده‌است که قادر به پردازش انواع اطلاعات ورودی به آن و ارسال اطلاعات موردنیاز است. ایران جی‌پی‌اس از سال ۱۳۸۸ اقدام به راه‌اندازی بخش خدمات مشتریان خود کرده‌است. این بخش در جهت جلب رضایت بیشتر مشتریان این مجموعه قدم بر‌می‌دارد. از اقدامات اولیه‌ی آن می‌توان به استخدام نصاب‌های سیار اشاره کرد. با وجود این نصاب‌ها در هرجای کشور ایران باشید، نصاب ایران جی‌پی‌اس به کمک شما می‌آید.
همینطور این شرکت در شهرهایی مثل یزد و اصفهان ، مشهد ، اهواز و .... نماینده فعال دارد که شما میتوانید با مراجعه با دفاتر یا مغازه های نمایندگان اقدام به خرید ردیاب خود بکنید. لازم به ذکر است در نمایندگی های این شرکت اموزش استفاده از نرم افزار ردیاب و راه اندازی هم به مشتریان شرکت ایران جی پی اس داده خواهد شد.

از ویژگی‌های ردیاب‌های ایران جی‌پی‌اس، می‌توان با دسترسی آسان در هر لحظه به اطلاعات ردیاب، از طریق تلفن همراه یا رایانه اشاره کرد. تمامی محصولات شامل یک سال گارانتی و پنج سال خدمات پس‌از فروش هستند که این نکته نیز مزیت خرید از ایران جی‌پی‌اس نسبت‌به رقبای آن است. مشاوره‌ی تلفنی رایگان جهت خرید ردیاب موتورسیکلت و خودروی موردنیاز شما را هم می‌توان از خدمات دیگر ایران جی‌پی‌اس برشمرد.

جمع‌بندی

برای خرید انواع ردیاب‌های وارداتی با‌کیفیت، ایران جی‌پی‌اس، مجموعه‌ای مطمئن برای شما است. از انواع ردیاب‌های این مجموعه می‌توان به ردیاب موتورسیکلت و ردیاب شخصی اشاره کرد. نوع دیگر آن‌ها ردیاب مخفی است. ردیاب‌های موتور به‌جهت جلوگیری از سرقت روزافزون‌ موتورها طراحی و‌ تولید شده‌اند. ردیاب‌ها با جی‌پی‌اس کار می‌کنند و به کمک هسته‌ی پردازنده‌ی خود، اطلاعات را پردازش می‌کنند. در انواع ردیاب، سنسورهای متفاوتی وجود‌ دارد. سنسور ضربه، روشن شدن و قطع برق از انواع سنسورهای به‌کار رفته در ردیاب‌های وارداتی ایران جی پی اس هستند. برای خرید ردیابی مطمئن می‌توانید به سایت ایران جی‌پی‌اس مراجعه کنید.

برچسب ها:

رپرتاژ
user-img

نویسنده :

رپرتاژ

comments 0 1403/1/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط