icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رولز رویس گوست با تیونینگ دم دستی منصوری!

رولز رویس گوست با تیونینگ دم دستی منصوری!

comments 0 1400/1/21

اگر بگوییم این رولزرویس گوست توسط منصوری تیون شده حتماً تعجب خواهید کرد. با توجه به پروژه‌های خاص منصوری که گاها جنجال زیادی هم به پا می‌کنند این گوست ظاهر بسیار عادی‌تری دارد.

 

خودروی موردبحث که لانچ ادیشن نام گرفته دارای برخی بهبودهای افترمارکتی است. واضح‌ترین تغییرات رخ داده به عناصر طلایی متضاد با بدنه تیره خودرو مربوط می‌شود. همچنین یک اسپویلر فیبر کربنی روی لبه صندوق و عناصر فیبر کربنی روی کاپوت نیز جزو دیگر تغییرات این خودروی بسیار لوکس هستند.

 

گوست منصوری از رینگ‌های ۲۲ اینچی جدید استفاده کرده و به سیستم اگزوز اسپورت هم مجهز شده است. به تمامی این موارد باید کابینی با حس بسیار سرزنده را اضافه کنیم که تحت تاثیر رنگ نارنجی و عناصر مشکی براق قرار گرفته است. البته این بخش کاملاً گردوغبار و رد انگشت را به خود جذب خواهد کرد. فرمان نیز دوباره طراحی شده و پذیرای لوگوی منصوری در وسط خود شده است.

 

منصوری جزو تیونرهایی است که قوای محرکه خودروها را به‌صورت اساسی تغییر می‌دهد و با توجه به اینکه چیزی درباره پرفورمنس گوست نگفته بنابراین احتمال دارد پیشرانه به‌صورت استاندارد باقی مانده باشد. به این ترتیب برادر کوچک‌تر فانتوم که پلتفرم مشترکی باهم دارند از پیشرانه ۱۲ سیلندر ۶.۷۵ لیتری توئین توربو سود برده است.

این خودرو در حالت استوک وزن حدود ۲.۵ تنی و قدرت ۵۶۳ اسب بخاری و گشتاور ۸۵۰ نیوتون متری دارد. شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت گوست استاندارد برابر با ۴.۶ ثانیه و حداکثر سرعت آن ۲۵۰ کیلومتر در ساعت می‌باشد.

برچسب ها:

تیونینگمنصوری
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/1/21
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط