icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی از شاسی بلند مفهومی هوندا e:concept در نمایشگاه پکن

رونمایی از شاسی بلند مفهومی هوندا e:concept در نمایشگاه پکن

comments 0 1399/7/7

خودروساز ژاپنی هوندا در نمایشگاه خودروی پکن از یک شاسی بلند مفهومی تمامی الکتریکی با نام e:concept رونمایی کرد.

بنا به گفته این شرکت، شاسی‌بلند e:concept نشان دهنده جهت‌گیری آتی یک خودروی تولید انبوه می‌باشد. این خودرو همچنین اولین محصول الکتریکی هوندا در چین است، کشوری که یک بازار نوظهور برای خودروهای بدون آلایندگی محسوب می‌شود.

درست همانند تیزری که چند روز پیش منتشر شده بود این شاسی‌بلند از عناصر LED در نمای جلوی خود استفاده کرده و حالتی آینده نگرانه دارد. کل استایل خودرو پیش‌نمایشی از رقیبی برای محصولاتی همچون نیسان آرییا و تسلا مدل Y می‌باشد.

اما هوندا همه تمرکز خود را روی استایل e:concept نگذاشته است. نقطه اصلی درباره این خودرو تکنولوژی‌های آن است. نسل بعدی تکنولوژی‌های Sensing هوندا که با نام ADAS شناخته می‌شود در این خودرو بکار رفته و از نظر تشخیص، پیش‌بینی و عملکرد بسیار بهبود یافته است. زاویه دوربین جلویی این سیستم گسترش یافته و رادار ۳۶۰ درجه‌ای نیز باعث می‌شود خودرو جهات زیادی را در نظر بگیرد.

هوندا می‌گوید سیستم ADAS باعث رانندگی امن‌تر در شرایط رانندگی متنوع‌تر و پیچیده‌تری خواهد شد. این خودروساز ژاپنی تا پایان سال جاری پیشرفت‌های این سیستم را به نمایش خواهد گذاشت.

جدای از تکنولوژی یاد شده نسل بعدی هوندا کانکت نیز معرفی شده که دارای اینترفیس دستیار هوش مصنوعی، ارتباط گوشی هوشمند و به‌روزرسانی‌های بی‌سیم می‌باشد. البته که این امر باعث تضمین ارتباطات پیشرفته برای مالک خودرو خواهد شد.

هوندا زمان معرفی و یا عرضه نسخه تولیدی شاسی‌بلند e:concept را اعلام نکرده است.

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/7/7
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط