icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی از رولزرویس ریث اسپوفک ،خودرویی به سبک فیلم های هالیوودی

رونمایی از رولزرویس ریث اسپوفک ،خودرویی به سبک فیلم های هالیوودی

comments 0 1400/2/8

نشان اوردوز اسپوفک پیش از این روی محصولات زیادی از رولزرویس بکار رفته است و حالا نوبت به مدل لوکس و بسیار خاصی از ریث رسیده است.

 

این خودرو فقط به تعداد ۳ دستگاه تولید خواهد شد و البته که با تمامی پکیج‌ها در دسترس می‌باشد. اسپوفک برای این خودرو کیت بدنه سفارشی، رینگ‌های جدید، سیستم تعلیق ارتقا یافته و پیشرانه قوی‌تر را در نظر گرفته است.

 

ما اول از همه با پیشرانه کار را شروع می‌کنیم که هم‌اکنون خروجی ۷۱۷ اسب بخاری و گشتاور ۹۸۶ نیوتون متری دارد. به لطف ماژول N ترونیک با برنامه‌ریزی جدید تزریق و احتراق و همچنین افزایش فشار بوست، این خودرو می‌توان در عرض ۴.۲ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد. نیروگاه ۱۲ سیلندر ۶.۶ لیتری توئین توربوی ریث در حالت استاندارد قدرت ۶۳۲ اسبی و گشتاور ۸۷۰ نیوتون متری تولید می‌کند.

اما ریث مشکی نشان اسپوفک از گلگیرهای جلو و عقب پهن‌تر با خروجی‌های هوایی برای خنک کردن ترمزها سود می‌برد. به این موارد باید سپرهای جدید را اضافه کرد که باعث می‌شوند خودرو در سرعت‌های بالا به زمین بچسبد. یک اسپویلر نیز روی لبه صندوق نصب شده است. رینگ‌های این خودرو محصول شرکت ووسن هستند و ابعاد ۲۲ اینچی دارند.

بهبود نهایی ریث مشکی نشان به ماژول کنترل سیستم تعلیق بادی مربوط می‌شود که می‌تواند ارتفاع خودرو را تا ۴۰ میلی‌متر و تا حداکثر سرعت ۱۴۰ کیلومتر در ساعت کاهش دهد. ارتفاع این خودرو به‌صورت خودکار می‌تواند به حالت استاندارد بازگردد.

 

اسپوفک می‌تواند کابین را نیز بنا به درخواست مشتری مزین کند. قیمت چنین پروژه‌ای واقعاً برای فردی که می‌تواند یک رولزرویس بخرد مهم نیست بنابراین مشتریان بالقوه باید با خود اسپوفک تماس برقرار کنند.

برچسب ها:

رولز رویس
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/2/8
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط