icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین رونمایی تویوتا از نسخه ادونچر یاریس کراس

رونمایی تویوتا از نسخه ادونچر یاریس کراس

comments 0 1400/1/15

انگار همین دیروز بود که تویوتا یاریس کراس رونمایی شد و حالا نوبت به گسترش اعضای این خانواده با معرفی نسخه ادونچر رسیده است.

 

همانند یاریس کراس استاندارد، این خودرو از پلتفرم TNGA تویوتا استفاده می‌کند اما به لطف خشونت ظاهری بیشتر تمایزهایی با نسخه استاندارد دارد.

 

مهم‌ترین تغییرات این خودرو به سپر جلوی جدید با طراحی مشابه محصولات آفرود مربوط می‌شود. همین داستان در بخش عقب نیز دیده می‌شود جایی که تریم جدید روی سپر نظرات را به خود جلب می‌کند. یاریس کراس ادونچر همچنین دارای ریل‌های سقف نقره‌ای و رینگ‌های ۱۸ اینچی خاکستری تیره می‌باشد.

 

در کابین نیز تغییراتی رخ داده که از جمله آن‌ها می‌توان به پوشش داخلی مشکی سقف، تریم پیانو بلک، طراحی منحصربه‌فرد روی صندلی‌ها و خط طلایی‌رنگ در امتداد پانل پشت آمپرها و درب‌ها اشاره کرد.

 

افرادی که یاریس کراس ادونچر را انتخاب می‌کنند امکان دسترسی به نسخه فول پریمیر ادیشن را نیز خواهند داشت. این مدل به تجهیزات بیشتری همچون پوشش چرم کابین، درب پشتی برقی، هدآپ دیسپلی، گزینه بدنه دو رنگ و رینگ‌های ۱۸ اینچی جدید مجهز شده است. این مدل طی ۱۲ ماه اول عرضه یاریس کراس ادونچر عرضه خواهد شد.

 

خانواده تویوتا یاریس کراس در اروپا از جمله مدل ادونچر با پیشرانه ۱.۵ لیتری و واحد الکتریکی عرضه می‌شود. این مجموعه قدرت ۱۱۴ اسب بخاری دارد. شاسی‌بلند جمع‌وجور ژاپنی به‌صورت استاندارد با سیستم چهار چرخ محرک عرضه می‌شود و این سیستم بسته به شرایط جاده می‌تواند نیروی پیشرانه را فقط به چرخ های جلو یا تمامی چرخ ها بفرستد.

اگرچه این خودرو در بازارهای اصلی اروپا با نام یاریس کراس ادونچر عرضه خواهد شد اما در بریتانیا این دو مدل با نام های یاریس کراس دینامیک و یاریس کراس دینامیک پریمیر ادیشن در دسترس خواهند بود.

برچسب ها:

تویوتا
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/1/15
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط