icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین زمان عرضه و قیمت خودروهای الکتریکی ریویان اعلام شد

زمان عرضه و قیمت خودروهای الکتریکی ریویان اعلام شد

comments 0 1399/8/25

ریویان برخی جزئیات مربوط به خودروهای تمام الکتریکی R1T و R1S از جمله قیمت و پکیج‌های تجهیزاتی آن‌ها را اعلام کرد.

 

 

ریویان R1S اول از همه با نسخه سفارشی لانچ ادیشن در دسترس خواهد بود و اولین نمونه‌های آن از آگوست سال ۲۰۲۱ به دست مشتریان خواهند رسید. این خودرو قیمت ۷۷۵۰۰ دلاری داشته هرچند مشخص نیست که آیا این قیمت پس از اعمال مشوق‌های مالیاتی پرداخت خواهد شد یا خیر.

 

 

R1S لانچ ادیشن بر پایه نسخه رده میانی ادونچر بنا شده، خودرویی که قیمت مشابه ۷۷۵۰۰ دلاری داشته و از ژانویه ۲۰۲۲ در دسترس خواهد بود؛ اما R1S لانچ ادیشن دارای برخی ویژگی‌های آفرود، حفاظت از بدنه، تریم چوبی کابین، چرم اعلا، صندلی‌های گرم و سرد شونده، کف‌پوش‌های ویژه و… می‌باشد.

 

 

از دیگر تجهیزات متمایز این مدل می‌توان به نشان‌های داخل کابین، رینگ‌های ۲۰ و ۲۲ اینچی و رنگ بدنه سبز سفارشی اشاره کرد. نسخه پایه‌ی ریویان R1S با نام اکسپلور شناخته می‌شود و قیمت ۷۰ هزار دلاری دارد.

 

 

اما پیکاپ R1T الکتریکی نیز دارای نسخه مشابه لانچ ادیشن، ادونچر و اکسپلور بوده و مشخصات آن‌ها تقریباً مشابه برادر شاسی‌بلند خود می‌باشد. البته قیمت R1T لانچ ادیشن و ادونچر از ۷۵ هزار دلار شروع می‌شود که ۲۵۰۰ دلار کمتر از R1S است. مدل لانچ ادیشن را می‌توان با همان رنگ بدنه سبز یاد شده سفارش داد. نسخه پایه R1T اکسپلور هم قیمت ۶۷۵۰۰ دلاری داشته و به پوشش محفظه بار دستی مجهز است درحالی‌که دو مدل دیگری از پوشش محفظه بار برقی سود می‌برند.

 

 

ریویان R1T لانچ ادیشن اولین عضو این خانواده است که با آغاز ژوئن ۲۰۲۱ به دست مشتریان خواهد رسید و دو نمونه دیگر هم از ژانویه ۲۰۲۲ عرضه خواهند شد.

 

 

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/8/25
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط