icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین شلبی GT500 مدل 2021 با رنگ های جدید معرفی شد

شلبی GT500 مدل 2021 با رنگ های جدید معرفی شد

comments 0 1399/6/20

مهمترین رویداد در سال جاری برای خانواده موستانگ معرفی مک 1 بود اما ظاهرا تغییرات به اینجا ختم نشده و فورد اعلام کرده است مدل 2021 شلبی GT500 با رنگ های جدید و پکیج جدید وارد بازار خواهد شد.

بدون هرگونه سخن اضافی باید اظهار داشت مشتریان خواهند توانست از بین سه رنگ جدید زرد، خاکستری و آبی یکی را انتخاب کنند. هر سه رنگ موردبحث برای موستانگ GT و نسخه پایه اکوبوست از موستانگ نیز در دسترس خواهند بود. اگرچه افزودن رنگ‌های بیشتر به انتخاب‌های مشتریان خبر خیلی مهمی نیست اما در اسناد همچنین ارائه پکیج سفارشی فیبر کربن هندلینگ نیز دیده می‌شود.

 

نباید این پکیج را با پکیج‌های کنونی فیبر کربن تراک پک و هندلینگ اشتباه گرفت زیرا پکیج جدید ترکیبی از دوتای یاد شده می‌باشد. فورد می‌گوید پکیج فیبر کربن هندلینگ جدید شامل رینگ‌های ۲۰ اینچی فیبر کربنی مشکی، فلاپ و اسپلیتر می‌باشد. شما نمی‌توانید یکی از پکیج‌های دوتایی یاد شده را برای شلبی GT500 2020 سفارش دهید اما به نظر می‌رسد مدل سال ۲۰۲۱ این خودرو ترکیبی از دو پکیج را در یک بسته ارائه کرده است.

 

فورد در اسناد خود اشاره‌ای به قیمت این پکیج جدید نکرده اما امیدواریم مشتریان با سفارش پکیج جدید فیبر کربن هندلینگ صرفه‌جویی خوبی نسبت به پکیج‌های ۱۸۵۰۰ و ۱۵۰۰ دلاری فیبر کربن تراک پک و هندلینگ داشته باشند.

 

در همین اسناد آمده که مدل مک ۱ یاد شده با رنگ‌های خاکستری، نقره‌ای، مشکی، سفید، آبی، نارنجی، قرمز و زرد در دسترس خواهد بود.

شاید با خود فکر کنید نسل کنونی موستانگ مدت زیادی است که در بازار حضور دارد اما باید گفت اواخر سال ۲۰۲۲ نسل جدید این خودرو از راه خواهد رسید. موستانگ تنها خودروی سواری فورد در آمریکا بوده و محصولاتی همچون فیستا، فوکوس، فیوژن و تاروس روانه موزه شده‌اند.

برچسب ها:

فوردشلبی
user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/6/20
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط