icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین شکست لوسید ایر با رکورد 658 کیلومتری تسلا

شکست لوسید ایر با رکورد 658 کیلومتری تسلا

comments 0 1399/9/4

تسلا پیس از این با مدل S برد بلند پلاس توانسته بود رکورد برد 647 کیلومتری را از آن خود کند اما لوسید ایر این رکورد را شکسته بود.حالا تسلا نسخه ای دیگر از این سدان الکتریکی را معرفی کرده که از برد بیشتری برخوردار است.

طبق گزارش‌های electrek، از روی برچسب EPA مدل S Plus تولید شده در ماه نوامبر، برد این خودرو ۶۵۸ کیلومتر ثبت شده است. این رقم ۱.۷ درصد بیشتر از قبل است و می‌تواند نشانگر تغییراتی در زیر پوسته این خودرو به شکل نامحسوس باشد.

 

 

در مقایسه بین این مدل با مدل‌های تولید ژوئن، با کمال تعجب در چرخه ترکیبی شاهد یک درصد کارایی کمتر و در شهر شاهد ۱.۶ درصد کارایی کمتر خواهیم بود درحالی‌که در سیکل بزرگراهی، این نسخه حدود یک درصد کارآمدتر است. چطور ممکن است مدل جدید راندمان کمتری داشته اما برد بیشتری داشته باشد؟ اولین حدس این است که ممکن است مدل جدید از باتری‌های با تراکم بیشتری سود ببرد.

 

 

احتمالاً ارتقای مدل اس برای رقابت و غلبه بر لوسید ایر باشد و تسلا هم ظرف چند ماه آینده قفل آن را به طور کامل باز خواهد کرد. لوسید ایر بردی ۶۵۳ کیلومتری دارد و اکنون کمی پشت سر تسلا قرار می‌گیرد. هرچند تسلا مدل پایه با قیمت ۶۹۴۲۰ دلار ارزان‌تر از نسخه پایه لوسید با قیمت ۷۷۴۰۰ دلار (۶۹۹۰۰ دلار پس از کسر مشوق‌های مالیاتی) خواهد بود و همچنین تسلا همین حالا در دسترس است در حالی که لوسید ایر را باید در سال ۲۰۲۲ ملاقات نمود.

 

 

user-img

نویسنده :

میلاد حسینی

comments 0 1399/9/4
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط