icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین طراحی نسل جدید هیوندای آزرا چگونه خواهد بود

طراحی نسل جدید هیوندای آزرا چگونه خواهد بود

comments 0 1400/10/13

هیوندای از سدان ها دست نکشیده و به دنبال تولید محصولی جدید ظرف دو سال آینده است. سدان لوکس گرنجور هیوندای محصولی جادار برای افرادی خواهد بود که علاقه‌ای به انتخاب محصولات جنسیس ندارند. این سدان جدید می‌خواهد روند استقبال فزاینده از شاسی بلندها را تغییر داده و بر اساس میراث گرنجور یا آزرا محصولی همه‌جانبه باشد. امروز می‌خواهیم رندرهایی جذاب از این خودروی کره‌ای را خدمت شما عزیزان تقدیم کنیم، رندرهایی که بر اساس تصاویر جاسوسی نمونه پیش‌تولیدی آن طراحی شده‌اند.

نام گرنجور برای ما خیلی شناخته شده نیست زیرا هیوندای تصمیم گرفت این خودرو را در کشور ما و همچنین آمریکا با نام آزرا عرضه کند. این خودرو تا سال ۲۰۱۸ در بازار حضور داشت ولی کره‌ای‌ها بی‌سروصدا آن را از بازار خارج کردند که دلیلش هم استقبال کم مشتریان از آن بود. از سال ۲۰۱۸ تاکنون چیزهای زیادی تغییر کرده و هیوندای معتقد است دنیا آماده پذیرش سدان های بیشتری بوده و به همین خاطر است که زمان زیادی را صرف بررسی میراث گرنجور نموده است. هیوندای به وضوح می‌داند که اگر سدانی بخواهد فروش بالایی داشته باشد باید از ویژگی‌های هیجان‌انگیز و جذاب زیادی سود ببرد. این خودروساز خوش‌نام برای گرنجور جدید از استایل برجسته استفاده خواهد کرد و درعین‌حال میراث نسل‌های پیشین را از یاد نخواهد برد.

زیر پوشش‌های استتاری نمونه پیش‌تولیدی می‌توان چراغ‌های جلوی عمودی و جالب و فضایی برای جلوپنجره بزرگ را تشخیص داد. در بخش عقب هم نوار نورانی LED و صندوقی طویل دیده می‌شود که بر ابهت گرنجور یا آزرا می‌افزاید. 

نهایتاً باید به شیشه سه‌چهارم عقب اشاره کنیم که ادای احترامی به نسل‌های پیشین گرنجور بوده و درعین‌حال آینده سدان های لوکس هیوندای را نشان می‌دهد. آیا فضای کافی برای تولید یک سدان جدید و لوکس توسط هیوندای وجود دارد یا اینکه هیوندای باید مشتریان خود را به سمت خرید یکی از محصولات لوکس جنسیس هدایت کند؟ نظر شما چیست؟

برچسب ها:

هیوندای
user-img

نویسنده :

گروه خودرویی

comments 0 1400/10/13
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط