icon-sign ورود / ثبت نام
journal icon
مجله ماشین طرح سابق بی ام و به کیا پیوست

طرح سابق بی ام و به کیا پیوست

comments 0 1399/8/14

کیا آقای وون کیو کانگ طراح اسبق ب‌ام‌و را به عنوان معاون ارشد و مدیر بخش گروه خلاقیت طراحی خود استخدام کرد.

 

 

کانگ در زمان حضور در ب‌ام‌و مسئول طراحی محصولات شاخصی همچون ۳.۰ CSL هامیج ۲۰۱۵ بوده است. او از ماه نوامبر به این خودروساز کره‌ای پیوسته و گزارش فعالیت‌های خود را به مدیر مرکز طراحی کیا یعنی کریم حبیب ارائه خواهد کرد.

 

 

گفته می‌شود کانگ مسئول برنامه‌ریزی طراحی پیشرفته کیا خواهد بود و توسعه زبان طراحی این خودروساز را رهبری خواهد کرد. محصولات آتی کیا از نظر طراحی بدنه و کابین تحت تأثیر این فلسفه طراحی خواهند بود.

 

 

او در بیانیه‌ای گفته است:

از اینکه به تیم طراحی کیا پیوسته‌ام خوشحالم. این موضوع در زمانی که صنعت خودرو با چنین تغییر جهت رادیکالی روبرو شده رخ داده است. من معتقدم کیا نقش مهمی در توصیف عصر جدید طراحی خواهد داشت و این موضوع با عرضه طیف وسیعی از محصولات الکتریکی شده و نقشه راه متفاوت برای آینده دیده خواهد شد. از اینکه بخشی از این راه هستم هیجان‌زده شده‌ام و به همراه تیم طراحی کیا اقدام به ارائه محصولاتی سطح بالا و استراتژی طراحی متمایزی خواهیم کرد. من مطمئن هستم تجربه‌ای که به دست آورده‌ام باعث بهبود طراحی محصولات آتی کیا خواهد شد و من به دنبال همکاری با تیم این برند برای ارائه محصولات جدید هستم.

کانگ قبل از حضور در ب‌ام‌و مسئول طراحی کابین گروه هیوندای بوده است. او در سال ۲۰۰۵ مسئول طراحی بدنه ب‌ام‌و شد و تا سال ۲۰۱۷ به مسئول ارشد این بخش بدل شد.

برچسب ها:

کیاطراح خودرو
user-img

نویسنده :

سالار

comments 0 1399/8/14
نظرات كاربران

ثبت ديدگاه : کاربر عزیز نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

user-img
مطالب مرتبط